Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok olyan MMORPG-t...

Mondanátok olyan MMORPG-t amivel tényleg érdemes foglalkozni 2021-ben?

Figyelt kérdés

A wow sajnos kilőve, mert a Shadowlands folytatja azt az "elkurvulást" amit a wow nagyjából wod óta csinál. (egyesek szerint már korábban elkezdte) Tehát az már így nem wow amit a blizzard művel. A TBC Classic már ezer éve lerágott csont, aki akart, tört szerón TBC-zett 0-24.


Tehát már kb 14 éve wowozok, unom már, kellene egy jó, erős alternatíva.


Amit látok most, hogy több fórum beszél róla, az talán a Final Fantasy XIV, de eléggé kétkedve nézem ezzel a feliratkozós rendszerrel...


Black Desert online-t látom még sok helyen.


Én attól félek hogy ez a 2 alternatíva előbb utóbb el "Terásodik" ugye ami történt eddig a wowon kívül a legtöbb mmo-val, hogy jön, szép, és megy. Tehát hogy kihal.


Nektek mi a véleményetek ezekről a fent említett MMO-król?

Érdemes bármelyikkel törődni?

Van magyar játékosbázis rajtuk?


Nektek esetleg van kedvenc olyan alternatív mmorpg-tek ami bejött hosszú távon és ajánlani tudnátok?



2021. júl. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Black Desertet csak kipróbáltam, de nekem nem igazán tetszett az, hogy ha kicsit is kevesebbet foglalkozol vele, nagyon lemaradsz.


FF XIV: Nagyon szuper játék, méltó kihívója a WoW-nak szerintem. Sajnos a baráti társaság akikkel ott játszottam abbahagyták az aktív gamelést, egyedül pedig nem akartam külföldi guildben folytatni, de ha lenne magyar guild, nagyon szivesen visszatérnék. A világ jól felépített, a classok szuperek, kellő kihívás van a dungeonokban, raidekben.

2021. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a kettő közül kéne választanom, akkor tuti, hogy az FFXIV-t választanám. Nem P2W, ami a mai mmo-knál elég ritka, és grafikailag sem rossz, történetét tekintve pedig kiemelekedő. Én csak azért nem játszok vele, mert változó, hogy mennyi időm van rá. Van, hogy egy hónapig nem is érek rá játszani, és ilyenkor felesleges előfizetni rá. Illetve kicsit sokallom is az árát. Viszont ma megjelent a Swords of Legends Online. Erre eléggé rá vagyok most pörögve. Csak egyszer kell megvenni, és elvileg szintén nem p2w, szóval kíváncsi vagyok rá. Emellett még a Blade and Soul a másik kedvencem. Az kicsit grindelősebb, de teljesen ingyenes, és annak is jó a sztorija. Csak nincs olyan jól optimalizálva, szóval néha kicsit laggol még erősebb gépen is.
2021. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

FFXIV 60-as szintig ingyenes, ez bőven elég arra, hogy ki deritsd megéri-e az előfizetés számodra.


Továbbá a Guild Wars 2-t tudom még ajánlani, igaz a PVE kontent nincs olyan erősen jelen benne mint a Wow-ban, de a pvp az szuper szerintem.


Mindkettővel aktívan játszok, privátban tudok segíteni ha valamelyik felkeltette az érdeklődesed.

2021. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal igazán nem veszíthetsz, ha kipróbálod a Final Fantasy-t, ahogy írták 60-as szintig ingyenes és nem vagy hátrányba szorítva folyton amiatt, hogy csak trial-al vagy. (kivéve ha pvp-t akarsz, de annak az unlockolásához amúgy is el kell jutni a storyban egy darabig) Én most nyáron kezdtem el játszani, én is úgy voltam vele, hogy jó megnézem, de nem hiszem, hogy sokáig fog tartani...hát évek óta nem szippantott be ennyire játék:D És a free trialból tényleg nagyon sokat ki lehet hozni, mert egy karakteren több job-ot/class-t is vihetsz párhuzamosan és mindegyiket elviheted 60-as szintig, hónapokig játszhatsz akár úgy, hogy nem fizetsz de még mindig van bőven content és ha még mindig tetszik, akkor meg nem fogod sajnálni érte azt a havi pár ezret.
2021. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!