Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló autós játék regisztrác...

Hasonló autós játék regisztráció-és letöltés nélkül, mint Trackmania, Age of speed?

Figyelt kérdés

Mi a nevük?


Asszem, hogy a Flash már nincsen támogatva, és azért nem fut az Age of speed, a Trackmania egyébként tetszik, lehet, hogy majd később letöltöm; de egyébként tehát van még olyan, ami fut is? Egyszerű gépem van , sima Asus laptop, de egyébként ez most nem számít, hanem arra gondolok, hogy letöltés nélkül,meg regisztráció nélkül van-e ilyesmi hasonló nézetű autós játék.


Hát úgy, hogy mondjuk fölülről tudom látni a kocsit, vagy pl kanyarodáskor oldalról, meg kicsit fölülről-oldalról is, meg még ilyen ugratásokat, hogy lehet pl benne, meg többféle pálya közül lehet választani, vannak másik versenyzők, és akkor látom magamat őhozzájuk képest; meg még ilyen vezető-nézetből is lehet láni pl induláskor, és pl változhat is a nézete magától.


Amúgy tehát az ilyesmik tetszenek.

Most egyelőre ilyen flashboxot, vagy mit azt se töltenék le, lehet, hogy az majd egy következő kérdés lesz; de akinek van kedve, akár azt is megírhatja.


De amúgy, amióta az Adobe Flash player nincsen támogatva, azóta meg is szűntek gyakorlatilag autós játékok? Ja de amúgy még tudom, pl a Stunts-ot láttam, az is jó egyébként, de még jó lenne még több dolog is a pályára , de egyébként tehát a Stunts-ot is nagyon szeretem; meg még azt szeretném mondani, hogy van olyan autós játék, ami indul, de nagyon szakadozik; és talán a Stunts sem olyan gyors ilyen netes verzióban, de tehát az még legalább van, azzal tudok nosztalgiázni, de egyébként nagyon tetszik, ha több minden van a pálya körül, pl fák, meg minden. De tehát az is jó egyébként, de még ilyen hasonlókat szeretnék, és lehetőleg olyat próbáljatok, amit lehet normális tempóban játszani, és nem akadozik. A Stunt-ot most nem nyitottam meg, meg még jó, hogyha minél látványosabb is még a pálya, de tehát a Stunts-ot is szeretem.


Tehát

-dizájn

-meg verseny

-meg klassz nézet

-meg klassz sebesség

-meg lehetőleg ugratások

nem kell, hogy multiplayer legyen, jók a számítógépes ellenfelek is



2021. júl. 3. 22:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Motoros is jó akár , ha lehet ugratgatni ,tehát, ha valakinek olyan jut eszébe, azt is írhattok; de egyébként elsődlegesen autós érdekelne; de tehát ha valaki motorosat tud, akkor olyan is jó.


Ja és hogy úgy megy a kocsi, hogy mintha így látnám magamelőtt, tehát, ha írtam valahol, hogy fölülnézet, az nemigazán fölül, tehát nem síkban, tehát lehetőleg ilyen 3D-s jellegű legyen tehát ne egy-vagy kétsíkú, vagy hogy kell ezt mondani; hanem tehát ki tudjon terjedni a kocsi, tudjon pl forogni, meg ilyesmik. :):)

2021. júl. 3. 22:30
 2/3 A kérdező kommentje:

Az is jó, hogyha a kocsinak a hátulját látom mondjuk , de és akkor tehát előttem legyen az út;

tehát ,mintha tényleg én vezetnék. :)

2021. júl. 3. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerre vicces és szomorú hogy ennyi energia és ennyi szó bele lett téve ebbe a kérdésbe, válasz pedig még mindig nem érkezett a kérdezőnek. Gondolom ennyi idő elteltével már minek is.


Nagyon sok ilyen játék van, csak utána kell keresni. Gondolom ezért nem ajánlott senki semmit éveken keresztül.

2023. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!