Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South Park Stick of Truth...

L0m3x kérdése:

A South Park Stick of Truth címü játékban, amikor még tart a "Tréning" a harmadik csatánál eltünik az egyik ellenfél és a másik meg nem bántható be van szürkülve. A pajzsos elszalad. Mi a teendő? Ismert hiba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy végigjátszást, lehet te csinálsz rosszul valamit, például nem a kért műveletet végzed el. Ilyenkor egyrészt loopolja a tutorialt a játék és addig nem léphetsz tovább, amíg nem a jó mozdulatot csinálod, másrészt akár várakozhat is, míg nem a jó dolgot csinálod.
2021. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

The VR-ost is megnéztem... Csak a kardra lehet kattintani de az ellenfél szürke lesz, felettem meg egy tiltott kard van.

Azt mondja hogy üsd a pajzsost (másikat nem is lehet) az elszalad és loop.

2021. júl. 4. 17:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Szkript hiba lehetett, mert varázslóval elsőre sikerült míg vándorral vagy mivel kinlódtam. Remélem többet nem ragad be.
2021. júl. 4. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
A vándor az szerintem a tolvaj, azzal a kaszttal játszottam ki. Szerintem a spec képességet kellett volna használnod, mikor az ellenfél háta mögé kerül és hátulról támad, nem szemből.
2021. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!