Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan telefonos...

Tudnátok olyan telefonos játékot mondani, ami hosszabb ideig le tudja kötni az ember figyelmét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Újabban dolgozni járok, és az út a munkahelyre busszal, átszállással együtt kb. egy óra. Tudtok olyan játékot mondani, amellyel el tudom tölteni ezt az időt? Az sem baj, ha internet kell hozzá, van a buszon.

2021. júl. 5. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb grind-olós/gyűjtögetős játék ilyen.

Arknights, Asur Lane, Clash of Clans, Genshin Impact, Mobile Legends: Adventure, Shadow Raid, stb, csak győzzed az iramot.

Egyéb iránt ha bemész az google play store-jába, ott erőteljesen ajánlott elkerülni a legnagyobb bevételű játékokat, mert azok a játékok olyanok, hogy fizetned kell vagy nagyon lemaradsz, nem tudsz csinálni jóformán semmit magasabb szinteken.

2021. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a Genshin Impact mondható az egyik legtartalmasabb és legszebb mobilra is kiadott játéknak, ami konzolos játékélményt nyújt 100% openworld világgal, melyben a hegyek, épületek is megmászhatóak hasonlóan a legújabb Zelda játékhoz pl. Gatcha jelleggel rengeteg eltérő képességű karakter megszerezhető benne, főként gyönyörű anime lányok. 100+ órát simán bele lehet ölni, mire kimerülne a tartalom.


Fizetős játékok közül pedig ajánlom a Titan Quest Legendary Editiont, ami a legjobb telefonra is elérhető Diablo klón ókori mitológiai környezetbe helyezve.

Nem olcsó, de legalább 150+ órányi tartalmat kínál és még többet, ha a nehezebb fokozatokat is ki akarod végezni.

[link]

2021. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon nehezen kötnek le a mobiljátékok. Aminek sikerült, az a Plants vs Zombies volt, illetve a The Room 1.
2021. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvassál, vagy vegyél folyóiratokat, amik érdekelnek, vagy fejtsél keresztrejtvényt, nem csak a telefon van a világon! Ha kérsz könyvcímeket, küldök. Sokkal jobban el lehet merülni egy jó könyvben, mint akármilyen telefonos játékban.
2021. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a könyv jobban le tudna kötni, szoktam is olvasni, viszont a folyton ide-oda mászkálás, buszra felszállás, másik buszra átszállás közben nem tud annyira lekötni a könyv. Egyébként küldhetsz könyvcímeket is.
2021. júl. 7. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!