Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 fában lakó szellem...

Witcher 3 fában lakó szellem kivégzése/megnézése?(SPOILER!)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most tartok ennél a kuldetesnél.

Tudom, hogy régi a jatek, de hátha valaki emlékszik rá.

Szóval ha megmentem a fát, akkor a gyerekek is megmenekülnek, de a báró megöli magát, ugye?

Viszont ha hagyom meghalni a gyerekeket, akkor a báró élni fog? Visszakapja a feleségét?


Melyik a legjobb döntés ebben az esetben?

Köszönöm előre is!



2021. júl. 8. 20:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ebben az esetben lehet, hogy a Bárót választom.

Viszont a gyerekekkel akikkel találkozók ha őket mentem meg, akkor ott lesz valami csavar benne? Vagy semmi olyan, csak látom őket?!

2021. júl. 8. 22:26
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ez csak egy kis apróság. Lehet észre sem vennéd egyébként, Novigradban ha szabadon mászkálsz, megtalálhatod őket. Később semmi jelentősséggük nincs.
2021. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A witcherben soha nincs jó volt döntés. Nincs egyértelmű jó és rossz, ezért olyan nehéz döntéseket hozni. De suerintem hagyd meg szegény gyereket, hadd éljen 😆
2021. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!