Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spider man játékok csak PS-re...

Spider man játékok csak PS-re fognak megjelenni továbbra is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mivel húzócím, a Sony hülye lenne eladni a jogokat másnak, szóval igen, nagyon nagy valószínűséggel ez így is marad ahogy most van.
2021. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Olvastam hogy egyre több Sony exkluzív fog megjelenni, mint a Death Stranding, Detroit, Days Gone stb stb.

Rebesgették hogy a God of War is át lesz portolva a Pókemberrel egyetemben. De hogy mikor és tényleg igaz e nem tudom.

De mivel több pénzt tudnak ebből sajtolni, hisz a fentebb említett játékok is kb teljes áron adták igy valószínűleg a dupla bevétel miatt szerintem meg fognak jelenni, csak idővel.

2021. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Tegyük fel, hogy van egy konzolod. (minz gyártó,nem felhasználó)

Tegyük fel, hogy hozzájutottál az egyik legismertebb, legkidolgozottabb Marvel hős teljes repertoárjához...

Te megtennéd azt, hogy a saját konzolodon kívül is megjelentetsz játékot azzal a karakterrel?

Miért tennél ilyen marhaságot?

2021. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem kötekedési céllal írom, de Nintendo 64-re is van Szpíder Mann :) (habár a története nem valami kreatív)
2021. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

"Miért tennél ilyen marhaságot?"


Hogy többen megvegyék a játékot?

2021. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

"Miért tennél ilyen marhaságot?"


Több bevételt. De ez teljesen nyilvánvaló.

2021. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

#5, #6

Miből van több bevétel? Egy játék eladásból, ami után a többi platformon még tokolsz a platform tulajának vagy a konzol eladásokból, amik további játék eladást hoznak magukkal a saját platformodon? :)

2021. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
7. Abból nehezen van bevételed, ha nem veszik meg a játékot. Pl. én sem fogok egy játék kedvéért sem ps-t venni. Gondolom nem vagyok egyedül ezzel.
2021. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

8-dik,


[Hidd el, attól, hogy te így gondolod, a több mint 7 milliárdos emberiségből lesznek elegen, hogy ez beváljon. Ha eladod a játékot másnak, vagy csak osztozkodsz, akkor már megcsappan a jövedelem.]


Szerintem 7-dik így értette:


Az új konzol több új lehetőségnek ad helyet, az új játék pedig működik majd rajta.


Mint a PS5 játékok. A PS4 nem futtatja őket.


Így olvasd újra a válaszát

2021. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%

9. Gondolom akkor ezért adják ki zsinórban a ps4 játékokat is pc-re. Most melyik jön, az Uncharted?

Ha a pénz számít nekik és miért ne számítana, akkor előbb vagy utóbb a játékaik más platformra is jönni fognak.

2021. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!