Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban Big Smoke,...

GTA San Andreasban Big Smoke, Tenpenny, Pulaski, a 3 főellenség?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 08:18
1 2
 11/13 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
71%

Miért volna troll a kérdező?

Valószínűleg kimaradt neki a gyerekkorából a San Andreas és mostanában kezdett neki. Vagy anno csak hülyéskedett a cheatekkel, nem merült el a sztoriban.

Na meg a San Andreas egy rohadt hosszú játék, simán eltarthat hónapokig a végigjátszás. Nem mindenkinek van türelme kivárni, hogy vajon mi fog történni a sztoriban.


Az meg, hogy olyat kérdez ami simán kigooglezható, az nem rögtön trollkodás. A gyakoris kérdések nagyjából fele olyan amit pár kattintással ki lehet deríteni. Rengeteg ember előbb kérdez itt minthogy utána keressen, és közel sem mindegyik troll.

2021. júl. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Mielőtt igazságot osztasz: Tájékozódj. Itt tudod mi volt a lényeges rész? Kiírhasson egy kérdést benne egy szavazással. Nem fogom leírni az egész sztorit, de elégedj meg annyival, hogy a szórakozás kategóriának van egy trollja aki fél éve aktív minimum.
2021. júl. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
74%

Igaz nem nézem napi szinten a kategóriát, de ezt nem tudtam... Tudnál esetleg linkelni pár olyan kérdést amit trollkodásnak gyanítasz?


Csak abból indultam ki, hogy rengeteg ilyen ,,lécci guglizzad ki helyettem, mer én lusta vagyok rá meg nem tudom hogyan kell" kérdés van. Az emberek egy jórészében ez gyárilag benne van.

2021. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!