Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount & Blade 2 Bannerlord...

Mount & Blade 2 Bannerlord tippek kezdőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok a fent említett játékkal kapcsolatban tudnátok esetleg tippeket adni?

Nagyon kezdő vagyok még igaz már van kB 100 fős seregem de még nincs se kastélyok se saját falum vagy ilyenek és jelenleg más királysághoz tartozom. A cél saját királyság lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat :D


2021. júl. 13. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor te már jobb vagy mint én. 2-3 főt ha tudok szerezni, aztán kinyírnak :D Tippeket én is várok. Nekem az első van meg, de kb ugyanolyanok a részek.
2021. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhh ígen az elején én is sokat szívtam vele sajnos :/

Mindenki elől csak menekültem de igazából a kis fős lootereket érdemes ölni hogy szintezd a karaktered és az embereidet is.

2021. júl. 15. 23:31
 3/4 shion válasza:
Ez nem egy gyors játék, csak lassan lehet haladni.100 fős csapattal márt el lehet zsoldosnak menni. Aztán valamelyik hadúrnak hűséget fogadni. Ezzek útán márt lehet váratok, ha pár úrral jóbban vagytok.
2021. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vass Gábor ***** válasza:
Mai naptól tolható.
2022. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!