Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGO -ban pofátlanul visszaéln...

CSGO -ban pofátlanul visszaélnek a kick lehetőségével. Ez ellen miért nem tesz valamit a Valve?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta csgo -zok, de (még) semmi komoly, igazából elvagyok only DM -ben, bár tudom, ez a játék nem erről szól, de ha úgy nézzük, nekem jogom van azzal a játékmóddal játszani sokat, amivel jól esik, persze legit kereteken belül. Ennek viszont az az eredménye, hogy elég gyakran nagyon kiemelkedő pontszámot érek el. Elég gyakori az első helyezés. Sajnos hiába nem csalok, hiába a Prime, egyesek pofátlanul nyomatják a kick -et rám, és ami azt illeti sikerül is nekik elég sokszor kickeltetni. Mert aki nem is gyanúsít, annak szúrja a szemét, hogy pl. ő csak a 2. helyen 30 pontot ért el, nekem meg már 50 fölött van. De mikor ezt a kicket megcsinálják instant egymás után 3x is...Na az kicsit sok. Tudom, fél óra múlva kb. feloldódik, meg addig menjek másik szeróra (másik pályacsoport), csak akkor is idegesítő tud lenni, és nem csak amiatt, hogy bukod az XP -t. Persze egyikük sem képes Spectatorban nézni engem előtte, vagy ha igen, nagyon ritka. Nekem ha valaki gyanús lesz, akkor reportolom (ritkább hogy egyértelműen csaló, pl. aim), és majd az őrség eldönti, hogy csaló -e, feltéve, ha DM mellett játszik versengőben is, hogy legyen mit nézni róla. Miért nem korlátozza a Valve a kick lehetőségét egy adott játékosra nézve napi szinten? Mert ez pár napos eset, konkrétan két játékos (feltételezem ismerik egymást), nyomatták egyfolytában chatben, hogy csalok, meg mindig egy csapatban voltak, de átjöttek az én csapatomba folyamat, csak hogy működjön a kick. Értem én, hogy nincsenek élő adminok, és a valódi csalókat ki kell tenni valahogyan, de ez így nem éppen működőképes.

Miért nem lehet korlátozni a kickelést? Vagy valamilyen formában hátrányosabb helyzetbe rangsorolni azokat a játékosokat, akik X mennyiségű false indokkal kickeltek játékosokat? Annyira gáz lenne napi pl. 3 -ra korlátozni a kick lehetőségét? (Azt is beleszámítva, mikor nem sikerül a szavazás). Mert egyértelmű, hogy egy ugyanazon személy csinálja ilyenkor. Most hogy non prime -ban már nem lehet prime -ra feljlődni, bele sem merek gondolni, hogy ott milyen a légkör...



2021. júl. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Official DM-en casual játékosok fognak pötyögni, ha vérpistike felhúzza magát rajtad, akkor ez van. Lépj ki mielőtt kirúgnának, de leginkább játssz közösségi szerveren, ahol sokkal jobb játékosok fognak DM-ezni, akár konkrétan profik. Legalább gyakorolsz értelmesen, nem kezdők ellen.


Teljesen lényegtelen hányadik vagy egyébként bármelyik módról is van szó. Ha csak DM-ezel, akkor legalább azt értsd meg miért; az az aim gyakorlására van, fejlődni, bemelegíteni.

2021. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Alapvetően amikor megszereztem a Prime -ot, egyből észrevettem, hogy sokkal erősebb skillen játszik mindenki. Lényegesen kevesebb csaló, és jobban megizzasztanak. De ez jó dolog. Nincs baj a szerókkal, leszámítva a kérdésben említett személyeket. A legrosszabb az, amikor nem vérpistikék csinálják ezt. Páran megszólalnak mikrofonban, és hallom, hogy van legalább a gyerek 20+ éves, ha nem 30, és a profilját nézve nem tűnik egy kezdőnek (tehát nem az, hogy privát profil, vagy pedig tömve negatív -rep szövegekkel) vagy amatőrnek, de sikerül olyanokat lőnöm pont vele szemben, hogy ő megvan róla győződve, hogy márpedig csalok, és így lehetetlen lőni. Hálistennek megtapasztalom azt is, mikor fele játékos nemre szavaz, pedig nem ismerőseim. Van még emberség, csak hát ez a ritkább...

A megoldás az lenne, hogy gyorsan átlépek az ellentétes csapatba. Mikor valaki rámteszi a pikket, akkor általában megpróbálkozik egymás után többször kickeltetni. Ilyenkor nagyon látványosan átjön az én csapatomba. Ezzel az a baj, ha én meg menekülni próbálok, azzal keltek igazán gyanút, akkor joggal feltételezhetni mindenki, hogy valamit valóban rejtegetek ha már menekülőre fogtam. Gondoltam arra is, hogy amelyik csapatban vagyok többet (T), csinálok egy fake avatárt, mint amilyen a botoknak is van, és elnevezem magam egy olyanná, mint egy random bot. Persze, aki jobban figyel, az meglátja hogy van pingem, meg a kick listában szerepelni fog a nevem. De ez megint olyan dolog, ami gyanút keltene másokban.

2021. júl. 15. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Engedd el a DM-et, ha ennyire zavar a dolog. A közösségi szerverekkel jobban jársz, pl. vannak 1v1 arena mapok, sokkal izgalmasabb ott a ranglétra tetején játszani.
2021. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!