Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Online-hoz a Xbox 360...

A GTA Online-hoz a Xbox 360 és a PS3 mit fog ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Aszt hallottam hogy a Rockstar ki tett egy posztot hogy az Xbox 360 és PS3-i GTA Online SZERVERei LEÁLLNAK December 16-án. Ez mit fog jelenteni? Nem lehet játszani többé a régebbi GTA Online-al?

2021. júl. 18. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Igen nem lesz játszható
De játszható lesz
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt jelenti.
2021. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kár :(
2021. júl. 18. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem kár. A GTA-ba nem kell multi. Azóta nem csinál játékokat a Rockstar, mióta sikeres a GTA Online. Előttel évente 1-2 teljes játékot hoztak ki, azóta csináltak egyet és újra kiadtak egy másikat háromszor.
2021. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Át akarnak kényszeríteni mindenkit legalább az One/PS4 generációra. Ott már sokkal fejlettebb a játék vagyis sokkal több vackot tudnak eladni igazi pénzért :)
2021. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Én is Ps3-on tolom a Gta Online-t, ezért nagyon szomorú vagyok, hogy elveszik a rengeteg autóm, még emlékszem mindig, amikor bekerült egy új kocsi, akkor annó 1-2 hétig minden nap farmoltam rá a küldiket, hogy megvehessem :/ Rengeteg időm van a játékba, igazi pénzt sosem költöttem rá.Aláírtam a petíciót is, hogy ne zárják be a szervereket,sajna már jó pár éve nincsen frissítés a Ps3/Xbox360 verzióra, télen már havat sem tettek be 2. éve és eléggé ellepték modderek/hackerek a szervereket, de azért jó lenne ha legalább adnának módszert, hogy átvigyem a karit PC vagy Ps4-re.így mi lesz azokkal, akik Ps3-on pl valódi pénzt költöttek rá? Tudom ilyenkor azt szokták mondani, hogy akkor a modderek is átvinnék a pénzüket meg a cheatelt kocsikat, de valahogy már csak kilehetne szűrni, hogy ki cheatelt és ki nem :D Elvégre amikor megjelent a Ps4 akkor még lehetett átrakni a régi konzolodról a karidat
2021. júl. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ráadásul az az érdekes, hogy a GTA IV és az RDR multiját nem lövik le, pedig azok régebbiek.
2021. júl. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

#6 Semmi meglepő nincs benne, azok nem konkurenciái a GTAVnek, viszont a régi gépes az igen. A GTAV már nagyon régen azt csinálja mint az MMOk, hogy mindig tesznek bele valami még jobb és még drágább dolgot (elértéktelenítve a régit) és ez ösztönzi az embereket, hogy vásároljanak. Ha viszont a régin játszol ott már nincsenek frissítések így nem termel szinte semmit.


Sajnos ezek a teljesen multira épülő játékok mind olyanok, hogy hiába költesz benne pénzt, mindegyik addig ér valamit amíg futtatják. Hamarosan megjelenik az új GTAV ráadásul Series és PS5 konzolokra amiben már a megjelenéskor lesznek exkluzív dolgok így ha át lehet majd vinni a profilt egy darabig ahogy az előzőnél is még nagyobb ösztönzés lesz a váltásra hiszen ha pár év múlva lelövik az One/PS4 szervereket akkor ugyanott lesz mindenki mint ahol most a 360/PS3asok vannak.

2021. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Max Payne 3 multiját is lelövik, pedig az nem konkurencia.
2021. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de ott meg abba integrálva van a social club amit el akarnak tüntetni teljesen a 360/PS3 genről.
2021. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A GTA IV-ben és az RDR-ben is van. Szóval akárhogy nézzük, nehéz logikát találni benne.
2021. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!