Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon sok játékban megvan az...

Nagyon sok játékban megvan az elegendő fps em,de mégse tiszta a kép,például van 120+fps em stabilan,de valamiért mégis úgy érzem amikor mozgatom az egeret mintha kevesebb fps em lenne.Mivel tudnám fixelni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a Vsyncet bekapcsolni,RivaTunerrel is próbáltam limitelni az fps t de nem segitett.Esetleg valami tipp?
2021. júl. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, tudom, de a monitorod tudja egyáltalán a 120+ FPS-t? Normális kábellel van csatlakoztatva?
2021. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
60hz s a monitorom,de megpróbálom leirni mégegyszer.Tehát,van elég fps em,de mégis olyan mintha nem lenne meg még a 60 sem,de közbe megvan,nem tudom elmondani őszintén,nem akadozik,de amikor mozgatom az egeret ,akkor nem smooth a játék,talán igy tudom kifejezni a legjobban magam.
2021. júl. 19. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lehet a játék hibája is. Nekem pl a Dead Space főmenüjében olyan késés van az egérrel, hogy hihetetlen. 10 évvel ezelőtti és mostani konfigon is.


Monitornál még lehet állítani amúgy a windowsban is, hogy tényleg 60 hz-et adjon a kimenetre. Nekem volt, hogy 59-re volt téve és ott állítottam 60-ra.


Gamer egér is megoldás lehet, ott kisebb a latency.

2021. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vezeték nélküli az egered, akkor válts vezetékesre vágy keress komolyabb játékra szánt, kis válaszidejű egeret.

Ha a kép nem tiszta, az lehet motion blur, mozgás közbeni elmosódás, kapcsold ki.

Az is lehet, amikor megmozdítod az egeret, akkor a processzor kap egy mikro lag-ot, mert túl van terhelve és nem tudja hirtelen lekezelni a dolgokat (nekem pl régen ez volt i5 4690k-val, amikor feltoltam 4,8GHz-re meg is szűnt). Erre vannak megfigyelő programok (akár windowsba is építve lásd control+shift+esc teljesítmény fül), de ide már erőteljesen ajánlott két monitor, egyiken játék másikon meg a program figyelje.

2021. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha nálam is ez a probléma áll fent,akkor mi a megoldás rá?
2021. júl. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!