Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a star rider...

Megéri megvenni a star rider lifetime-ot?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam h megéri, de félek attól, hogy később nem játszanék a játékkal mert nem lenne rá időm, nem tetszik stb.

Már több éve szeretnék ezzel a játékkal játszani, és most végre kipróbáltam és nagyon tetszik

+most kapsz hozzá elvileg egy egész barokk lovagló szettet, meg kedvezményes is



2021. júl. 28. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy friss, pár napos vélemény. Az általános vélekedés az, hogy pénznyelő, és a P2W játékok direkt úgy vannak felépítve, hogy minél több pénzt tolj bele, ha haladni akarsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11267200..

2021. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a pénznyelés alatt arra gondoltak h állandóan sc-t vesznek, ebben egyetértek, de én úgy tervezem, ha játszani fogok a játékkal, akkor sokat veszek egyszerre és abból mindig félre teszek egy kicsit későbbre, és nem az összeset költöm el egyszerre, (egyébként van szülinapra/karácsonyra kapott pénzem egy csomó, de ning igazán mire költenem és abból fizetném)
2021. júl. 28. 17:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Nahát ez nagyon értelmesre sikerült, bocsi🤦‍♀️
2021. júl. 28. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer sok vagy többször kevés nem ugyanannyi? Ha egyszerre veszel 15 egységnyi valamit, vagy 3-szor 5 egységnyi, ugyanúgy 15-öt vettél. Persze ha vannak ilyen kedvezményes időszakok amikor olcsóbb, akkor úgy tényleg jobban megéri.
2021. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ugyanannyi, 100 sc az 650 Ft és 50x 650 Ft nem 7500 Ft, ha sc-re gondolsz, viszont ha star rider-re akkor a legdrágább csak akkor éri meg, ha több mint 1 évig játszol, de félek, hogy később megutálom...(volt már játék amire költöttem és ugyanannyira szerettem, mint most a star stable-t, 2,5 évig játszottam a játékkal)
2021. júl. 28. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Vedd meg. Úgyse fogsz örök életedre játszani vele, szóval azon gondolkozni, hogy a jövőben már nem fogsz játszani vele felesleges, mert tényleg nem fogsz, de az a lényeg, hogy most játszol vele.

Én rengeteget játszottam vele és rengeteg pénzt öltem bele, már nagyon ritkán játszok vele, de egyáltalán nem bántam meg, hogy mennyit költöttem rá.

2021. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Én még 5-6 éve vettem meg vagy hogy, azóta már nem játszok 1-2 éve, gondolom gyűlik az sc..
2021. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem anno 12-13 éves koromban. Akkor nekem megérte, mert rengeteget játszottam vele. Most 6 évvel később már nem igazán játszok vele. Inkább csak néha lépek fel nosztalgiázni. Az sc folyamatosan gyűlik egyébként. Tehát én nem bántam meg, mivel évekig szinte napi szinten játszottam vele. Most már nem köt le annyira + nincs időm se szinte semennyire. De mèg néha most is játszok. Én azt ajánlom vedd meg
2021. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen ha tervezel venni akkor most mert a szülinap miatt nagy akciók vannak ha jól tudom
2021. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már megvettem régebben! (Kedvezményesen)
2021. szept. 20. 07:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!