Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor fognak belehúzni a PS5...

Mikor fognak belehúzni a PS5 gyártásba? Kell már az a nyomorult játék

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg félvezető hiány van és tömegesen vásárolják fel mások hogy aztán többért eladják, kb soha. Még mindig az első a mobilipar, a második meg az autóipar, szóval várhatsz nyugodtan.
2021. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Intel vezérigazgatója pár nappal ezelőtti nyilatkozatában 2023-ra saccolta a chiphiányválság enyhülését, márpedig ő nyilván nem a levegőbe beszél. Autógyárak állnak le a chiphiány miatt, a játékkonzolok nagyon a sor végén kullognak. Azt pedig már megszokhattuk itt Kelet-Európában, hogy mindig másodrangú polgárok leszünk, hiába fizetünk ugyanannyit, a mi pénzünk a cégek szerint nem olyan jó, mint egy amerikai, vagy német vásárlóé. Én lassan hét hónapja rendeltem elő a magamét (digital edition), és még se híre, se hamva.
2021. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki itt gyakon írta hogy szeptemberben rendelte elő és most június végén kapta meg, szóval jah :D
2021. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok. Én Októberben rendeltem elő az Alzánál, gondoltam karácsonyra lesz valami. Tegnap jött az sms, hogy mától kezdődően 4napon keresztül tudom átvenni.
2021. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne má én Februárban. 😂😭
2021. júl. 31. 23:58
 6/8 anonim válasza:
50%
Jó neked, hogy ilyen gondjaid vannak!
2021. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én pl multhetén azthiszem csütörtökön rendeltem meg az extreme digitalon és ha mindenigaz holnap megyek érte.
2021. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.-nek

Mivaaan?! 😫 És az enyém? 😂

2021. aug. 4. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!