Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet digimont szerezni...

Hogyan lehet digimont szerezni a Digimon Masters Online játékban?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet digimont szerezni a Digimon Masters Online játékban?

2021. júl. 29. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha adhatok 1 tanácsot akkor felejtsd el ezt a játékot. Amíg a joymax(vagy már nem tudom pontosan mi volt előző "tulaj" neve) kezében volt még volt érelme játszani vele. Most hogy Gameking kezébe került csak időpocsékolás. Support 1 lócitrom nagy nulla. EGY TELJES ÉVE nem válaszoltak még a ticket-re amit küldtem support-nak. Olyan hasznavehetetlen és csak haszonleső csapat mint a GameForge.


Ennek ellenére ha játszani akarsz vele, csak rajta. De ha belefutsz valami bugba,glitch-be vagy bármi hibába tölük ne várj segítséget. Mivel magasról tesznek a fejedre.


De hogy kérdésre is válaszoljak: meg kell szerezned az adott digimon digitojását, majd abba az adott fajtájú digimon data-fájljait minimum 3x adoptálni(4-5. csak speciális tojásnál ajánlott aminél garantált a siker, különben bukod tojást és a data-t is). ilyen Speciális digitojásokat random kapsz eventek alatt. Mármint úgy rndom hogy ad teszem azt a random lvl3-as digiegg-et ami 100% sikeres kikeltés, de bármi lehet, nem az lesz amit te akarsz.


Ha fix digimont szeretnél akkor adott digimonokat kell farmolnod mig a tojása kiesik és azt kell hatch-elni. DE ezeknél a "sima" tojásoknál ha jól emlékszem még a 3. szint sem garantált a hatch gépnél(3x sikeres data beadás kell hogy kikeljen, a 4-5. csak erősebbé és nagyobbá teszi). Szóval csak okosan.

2021. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék ami lemaradt, hogy a fix digitojást meg is lehet venni más játékosoktól, de az NAGYON drága mulatság lesz(feltéve ha csak nem éred be egy 3as szintűvel a 4-5 szintüek helyett). Habár az is csoda lesz ha valaki 3ast árul, mivel a 4-5 szintü tojások az elterjedtek. Legalábbis mikor még játszottam azok voltak. Hogy most mi nem tudom.
2021. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!