Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végigjátsszam az eredeti Dead...

Végigjátsszam az eredeti Dead Space-et is a remake előtt?

Figyelt kérdés
Ugye nemrég jelentették be, hogy jön a Dead Space felújított változata, amit mindenképpen ki szeretnék játsszani, de nem tudom megéri-e előtte végigvinni az eredetit is. Tudom, ez még így nehéz, hogy nem tudjuk, milyen lesz a remake. De mégis ti mit gondoltok: A remake már nem lesz túl izgalmas, ha előtte kijátsszom az eredtit? Vagy pont, hogy azért lesz izgalmasabb, mert látom, mi változott?

2021. aug. 2. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Pörgessd ki az eredetit is, tesó!
Ne játssz vele, majd a remake szebbé varázsolja. Elavult már.
Hagyjd a remake-et is, egy kalap szar az egész...
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nem tetszett a játék.Unalmas az egész.Ugyanolyan helyszínek vannak benne,meg a főszereplő sem érdekelt.Az Alien Isolation sokkal jobb volt.
2021. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Dead Space trilógia szerintem minden idők legjobb sztorijával és képi világával megcsinált horror scifi játék, ami a Fermi paradoxont sajátos stílusban dolgozza fel.

A remake a sztorin biztos nem változtat, csak egy új grafikai motort kap. Azt nem tudom hogy mind a három rész sztoriját gyúrják össze egy játékban majd (ami a remake lesz), vagy részenként fogják újra remake-elni.

Én számtalanszor végig toltam már mind a 3 részét, viszont várom hogy mit hoznak majd ki a remake-ből. Remélem nem valami mikró tranzakciós multi fost akarnak csinálni pár óra sztori résszel.

2021. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy a Dead Space és A Dead Space 2 a kedvenc single player játékaim, nem fogom a remaket megvenni. Az EA miután tönkretette a szériát a hárommal, eddig nem foglalkozott a rajongókkal, most meg, hogy az eredeti játék készítőinek jön az új játéka, a Callisto Protocol, hirtelen rájöttek, hogy hoppá, ebből nekünk is pénzt kell sajtolnunk. Én ebből nem kérek. Az eredeti játékok még mindig jók úgy ahogy vannak, a Callisto Protocol remélhetőleg az a játék lesz, amit az első 2 rész rajongói várnak, az EA-t meg nem vagyok hajlandó támogatni.
2021. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!