Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban csináltam valamit...

Minecraftban csináltam valamit, csak nem tudok kiszabadulni. Mit csináljak? Több lent:

Figyelt kérdés
Minecraftban command blockoztam, csak valamit nagyon elítram, ugyanis állandóan oda spawnoltat egy bizonyos koordinátára, 3 blockkal arrébb a commandblocktól. Ugye mivel folyton spawnoltat, nem tudok megfordulniu, hogy kiüssem, vagy valami. és nem tudok olayn parancsot, ami küti. Mit csináljak??? Nagyon kell a segítség, mert a mapon már sokat építettem.

2021. aug. 8. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van, akkor ha LAN-ra megnyitod a világot akkor egy másik játékos ki tudja ütni neked

Az is megoldás lehet, hogy debug konzollal indítod a játékot és ott setblock parancssal ki tudod törölni a kommand blokkot

Legvégső esetben NBT editorral a világ fájljai között is ki tudod törölni

2021. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tudod setblockkal kiszedni, használhatod a relatív koordinátákat (~ jelek segítségével, és az egyik tengelyen ráírod, hogy ~+3 vagy ~-3, attól függően, hogy merre van tőled 3 blokkal az a command block...)

Egyébként én vigyázni szoktam az ilyenekkel, tp-s parancsos blokkot SOHA ne állíts folytonosra.

2021. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!