Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régen bucsukban, piacokon...

Régen bucsukban, piacokon lehetett venni golysó "airsoft" játékpisztolyt. Ma hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam két játékboltban is, de csak patronosokat mutattak.

Neten keresgélek, de egyszerűen nem találok. Csak azt a sárga, golyós lövedéket tudom megrendelni hozzá való játékfegyvert nem látok sehol.


2021. aug. 13. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2021. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire! Köszönöm, már mindenhol kerestem, az alza valahogy kimaradt :D
2021. aug. 13. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg ne vedd magadra nem kötekedésként mondom csak annyi hogy ezt rossz airsoftnak nevezni inkább ez a gyerekeknek szánt változata a rendesért akár 90.000-ret is elkérhetnek és van aminek például a tus fából van (éppen ott ahol az iagazi fegyveren) is szóval inkább replika mert amúgy is az amit játékokra használnak


Tényleg csak kis korrigálás

2021. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játék pisztolyt keresett.
2021. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ezért tettem idézőjelbe az "airsoft" szót a kérdésben is.
2021. aug. 15. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja azt nem láttam akkor nem szóltam
2021. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali! Www.taiwangun.com www.gunfire.com

Lengyel oldalak, de sokkal olcsóbbak, mint a magyar boltok, nem kell semmiféle vámot fizetni és 2-3 nap alatt itt van a cucc. A játékosok nagy százaléka ezekről a helyekről veszi a felszerelését.

2021. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!