Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretitek a JRPG műfajt? Mi...

Szeretitek a JRPG műfajt? Mi a kedvencetek, ha igen? Mit ajánlanátok egy magamfajta kezdőnek? 18/F(magyarán kicsit komolyabb cucc lenne jó, de a legtöbb anime műfajért is rajongok, úgyhogy jöhet bármi.)

Figyelt kérdés
Tales of Vesperia, Persona sorozat, Fire Emblem sorozat. Ezekről néztem gameplayeket, és tetszettek. De szeretném magamnak megtapasztalni a játékélményt. Ajánlások?
2021. aug. 14. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Visual novel ajánlásokat is szívesen fogadok, mert abban a műfajban is új vagyok viszonylag.
2021. aug. 14. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Scarlet Nexus (most megy anime játék alapján)


Neptunia széria (szintén kapott anime-t játékok alapján)


God Eater széria (szintén kapott anime-t)


Fairy Fencer F és az Advent Dark Force kiadása (utóbbi bővített verziója az előbbinek).


Meg még van pár jó jrpg, de szerintem egyenlőre ennyi elég lesz. Mire ezeket végigviszed addikra szakálat eresztesz. xD

2021. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy életem, egy halálom, azt is ennek a szarnak ajánlom. Tudom, életrabló műfaj.
2021. aug. 14. 21:33
 4/8 Gofrisütő ***** válasza:
Ha az old school jrpgk is tetszenek, akkor Undertale. Nem fogsz csalódni, ha végigviszed. Kb 6 8 óra, ha több befelyezést is kipróbálsz, akkor egy év. Kb 6 8 mind a három befelyezés, a maradék pedig a genocide final bossfightja.
2021. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem igazán bírtak bevonzani.
2021. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor most jöjjön valaki ajánlása, aki tudja is, hogy mi az a JRPG (Undertale? Pff...), mondjuk én!

Szóval az ismert világegyetem TOP5 legjobb JRPG játékai szerintem az alábbiak:

Persona 5

Chrono Trigger

Dragon Quest XI

Yakuza: Like a Dragon

Resonance of Fate

2021. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az Undertale is érdekel, majd azt is ki szeretném próbálni. Viszont, mint ahogy az előző is írta, nem JRPG :D. Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 16. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
A Final Fantasy XV szerintem nagyon jó kezdés lenne. Én se nagyon játszottam azelőtt japán szerepjátékkal, de az nagy kedvencem. A világa élettel teli, a története pedig viszonylag összetett és komoly.
2021. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!