Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Várjátok a felújított Diablo 2-t?

Várjátok a felújított Diablo 2-t?

Figyelt kérdés

Én nem tudom megérne e 40 eurót, a régivel is el lehet lenni. A Diablo nem a grafikáról szól.


Azon gondolkodom még most kellene bezsebelni a régi részt plusz a kieget és fele annyiba kerül így is, tehát 20 euró.


Mert lehet ha megjelenik az új le is vennék a régit, így csak a drágábbikra lesz mód megvenni?



2021. aug. 16. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem lett volna egy Warcraft 3 Reforged, akkor talán várnám. Most úgy vagyok vele, hogy megvárom a megjelenést, kiderül milyen lesz, aztán szerintem legkésőbb karácsony környékén úgy is lesz valami akció, vagy kulcsos oldalakon lesz már jó áron.
2021. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A blizztől már nem várok semmit és nem a legutóbbi, kirobbant ügyeik miatt, évek óta látszik a siralmas tendencia náluk. Minden címüket földbe állítják idővel, vagy meggyalázzák, lásd a már említett Reforged, de kinyírták a Heroes of the Storm-t, Hearthstone-t, Overwatch-ot, WoW-ot, mobil Diablóra verték és még ők voltak felháborodva a negatív fogadtatástól és még sorolhatnánk.


Szívem szerint remélem elpusztul el a cég, nem érdemel többet. Már rég túl van az aranykorán, mára már csak egy méreg a videojátékok világában.

2021. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízom már a Buzzardban. Amióta az Activision belépett a képbe a játékok minősége zuhanórepülésben megy lefelé.
2021. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel remaster, legalább a sztorit nem tudják elb@szni. Arra ott lesz a Diablo 4 :D:D Am 40 eurót szerintem nem ér.
2021. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20 éve még talán belefért a 10.000 Baalrun egy értelmes gearért (meg amikor az ember időmilliomos fiatal volt), de manapság az a nevetséges droprate, ami van a D2-ben, egyszerűen megöli a játékélményt. Ezerszer egy Median XL, ha maradni akarunk a Diablo 2-nél, a vanilla teljesen elavult játékmechanikákkal van tele. Remaster ide-vagy oda, 40 euró érte nevetséges ár.
2021. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én 10-11 körül voltam, mikor haver megmutatta a Diablo 2-t. Viszont nem játszottam vele úgy istenesen azóta sem. Az elsőt már kivittem 1 Rogueal, annak a hangulata nagyon megfogott. Most kezdtem neki másodjára a Warriorral is.


Lehet nem érdemes a Blizzardot gazdagítani most, hogy mik derültek ki róluk?

2021. aug. 17. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem az a 40 dollár fogja gazdagítani vagy hazavágni a céget.


Ezt a felújítást egyébként külső céggel végeztetik, és a minősége is igen jónak tűnik egyelőre, nem egy W3 Reforged. Persze eddig csak két Actot láttunk, reméljük a többi Actot is szépre csinálják.


Játékmenetre nem lehet panasz, a D2 az egyik legjobb game volt a maga idejében, sokaknak a mai napig jobban bejön mint a Diablo 3.

Nem is változtatnak szinte semmit rajta, egy-két újítás van, pl. a shared stash, ami igencsak pozitívum.


Ami engem igazán zavar, bár túl lehet élni, az amit szinte minden nyugati játékban a divat újabban, hogy bűn rondára csinálják a nőket benne. Nem tudom mit élveznek ezen, vagy egyáltalán kinek jó, hogy minden női karakter úgy néz ki, mint John Rambo hosszú hajjal és műmellel.


Amúgy a régi D2 is elérhető lesz még, továbbra is lesznek Ladder resetek. Én igazából attól tartok, hogy a Resurrected is ugyanarra a sorsra jut, egy botparádé lesz az egész. Felmész ma battle.net-re és egy rakás publikus játék van ahova ha belépsz, farmolnak neked a botok xp-t, TP-t nyitnak, szólnak mikor biztonságos lemenned, megölnek mindent, új játékot indítanak. Ez megy 0-24-ben. Vannak trading oldalak a játékhoz, pl. a forum goldos oldal, ahol eladhatod a talált tárgyaidat és vehetsz rajta amit szeretnél. Ez tök jó lenne, de ez főleg a botot futtató playereket gazdagítja. A Blizzardnak meg tökre megéri engedni a botozást, aztán 1-2 évente csinálnak egy nagy banhullámot, és akkor mindenki aki botozni szeretne tovább az újra megveszi 20 dollárért a játékot. Valószínűleg többet is, mert több bot többet farmol.


Szóval attól tartok, hogy a Resurrected is hasonlóan végzi majd. Bár, mivel ez a Battle.net accounthoz lesz kötve, meg tudják majd oldani a bannolást. Csak szerintem nem fogják, mert a Blizzardnak meg fogja érni, hogy aki botozik az időnként újra megveszi majd 40 dollárért a játékot. Ne legyen igazam.


Mert egyébként nagyon jó játék az alap D2, ez a felújítás pedig szinte csak javít rajta. Single playerben, HC-ban, vagy haverokkal simán jó lesz, hogy a Battle.net milyen lesz majd elválik.

2021. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem várok vele, mivel az 1-ben is van bőven még content.
2021. szept. 7. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha még mindig vártok akkor várjatok még ladderig, mert az off szezon már kifüstölt. Már nem ér semmi semmit. Esetleg ha találsz egy jmodot :D
2021. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!