Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szép napot. Én játszom a...

Szép napot. Én játszom a Worlf of Warcraftban (szinte minden karakterrel)a 9. szintnél van olyan küldetés mikor Ogrénak változunk.Érdekelne mit kell tenni mert nem értem?

Figyelt kérdés
Én nem beszélek idegen nyelvet
2021. aug. 18. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a küldetés neve?
2021. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Én nem beszélek idegen nyelvet"


Akkor mi a csodának játszol olyan játékkal ami nem a te nyelveden van?

2021. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos talán azért mert érdekel a játék,és raktam rá magyarositást csak nem müködik.
2021. aug. 20. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"raktam rá magyarositást"


Először is az magyarítás és nem magyarosítás... Nyelvtan 1-es.


Másodszor megnézem hogy 1 mmorpg-re TE aki még angolt se beszéled hogy raksz magyarítást mikor NINCS és soha NEM IS LESZ hozzá magyar nyelv... xDD

2021. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kellemesebb élmény lenne az élet, ha nem azt néznénk, hogy hogyan gúnyoljuk ki a másikat a vélt vagy valós hiányosságaiért.


Ha megírod a küldetés nevét én szívesen segítek.

2021. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik küldetésnél megakadsz, beirod youtubera a küldetés nevét, és fent van.
2021. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!