Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak (sims3)?

Mit csináljak (sims3)?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik játékom betöltése közben feljon egy ilyen ablak tudjátok amikor pl jelzi hogy valakinek mindjárt itt a szülinapja és azt írja hogy a Sunset Valley. sims3 betöltése közben súlyos hiba lépett fel. Erősen ajánlott, hogy ujrainditsd az alkalmazást. Újraindítottam de semmi megint ezt írja ki..

Mit csináljak? Nem szeretném elveszíteni ezt a játékot, már elég régóta játszom azzal a családdal :(



2021. aug. 19. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
C meghajton a dokumentumokba ott lesz a csalad tray-faljban ha jol emlekszem, azon a neven ahogy a “jatekot” mentetted mikor megcsinaltas oket. Mentsd le a gepedre mashova. (Masolassal) es telepitsd ujra, vagy ha vannak modjait szelektald ki oket.
2021. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az nem ugyanaz, azóta már egy csomó generaciot levittem
2021. aug. 19. 13:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjátok hogy vissza lehet szerezni valahogy pls 😢
2021. aug. 19. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Küld el a mentési fájl a fejlesztőknek. Talán ők meg tudják oldani ahogy az én esetemben is. Persze ez csakis eredeti játék esetében lehetséges. Ha tört vagy moddolt játékról van szó akkor sajnos ment a wc-be az egész.
2021. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem eredeti..

Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!