Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc autótok a...

Melyik a kedvenc autótok a GTA IV-ből?

Figyelt kérdés
Nekem a Turismo

2021. aug. 28. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Amelyik az SA-ban és az V ben.
2021. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Az Infernust jelölném meg talán abszolút kedvencnek. Gondolom nem kell ecsetelni miért :-)


Jó autó még a Patriot, mert egyidejűleg gyors és rohadt erős, simán ki tudod vele lökni a balfékeskedő sofőröket és a támadó rendőrautókat. A PMP 600-at és a Cognoscettit is megemlíteném az eleganciájuk miatt. De a Cometet és a Jamaican Huntley Sportot is megkedveltem, mivel ezek ajándékba kapott járművek a történet szerint és nem is rosszak.

A játék legikonikusabb és legegyedibb járműve viszont a Roman Taxi, habár ez egy minden tekintetben átlagos járgány.

2021. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végre eggy értelmes komment. Az első kommentelő meg eléghülye
2021. aug. 29. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a Cometet meg azt a kocsit amelyik nagyon hasonlít arra a tipikus BMW kocsira. :)

Patriotot nagyon szeretem, jól szét lehet zúzni a kocsikat. :D

Taxikat csak azért szeretem, mert nagyon nagy vibeot adnak a gtanak. :D

2021. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Csak tudnám ki pontozta le a válaszom(2-es vagyok)...Jó lenne, ha megfogalmazná mi rossz van a kommentemben mert a kocsikkal kapcsolatban biztosan nem mondtam hülyeséget. Hogy melyikeket kedvelem az meg teljesen objektív, azt nincsen értelme lepontozni.
2021. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Faction
2021. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!