Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szedjük össze melyek a legjobb...

Szedjük össze melyek a legjobb sztoriorientált játékok PC-n a Detroit: Become Human, Life Is Strange, Tomb Raideren kívül?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 15:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Most vittem ki a far cry 4-et újra a napokban, és nekem az nagyon bejött, maga a story meg minden.
2021. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Mass Effect, The Outer Worlds, Fallout 1, 2, NV, Metro 2033 Redux & Last Light Redux (Ugyanaz a történet, csak ez jobban néz ki.)
2021. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Akkor a Metro Exodus-t már kár lehagyni, úgy kerek a történet.
2021. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Metro Exodus történetét nagyon nem kedvelem.
2021. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, kicsit olyan emberibb volt az egész, meg ugye végre ugymond kerekké vált a dolog, főleg ha a szebbik végét sikerül elérni.
2021. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Végét én is szerettem, de az eleje nagyon erőltetett volt, meg ez az egész félig-meddig open-world cucc sem jött át. A két lineáris és teljesen a régi Metrora hajazó pálya abszolút kiváló volt. (Spoiler elkerülése érdekében nem írom le a nevüket.) 2033-at és Last Lightot is nagyjából évi 1x (néha gyakrabban, néha ritkábban) kiviszem, most járok 4 végigjátszásnál, szóval tényleg csak ajánlani tudom. Exodus az elég hit or miss, de még egyszer kiszeretném újra játszani, mert voltak nagyon jó pillanatai annak is, csak hát az elején a történet annyira erőtletettnek érződött számomra, hogy azzal elásta, hogy számomra méltó folytatása legyen az elődöknek. (Persze megértem azt is, ha tetszik, nincs is vele baj, örülök, hogy egy csomó embernek ennyire bejött.)
2021. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
annyira erőltettetnek érződött*
2021. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nekem alapjáraton nincs bajom az erősen scriptelt és lineáris játékokkal, hogyha azok nagyon jól vannak kivitelezve. (Mint az első két Metro ugye)
2021. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a Last Light, szerintem bőven a legjobb játék a Metro sorozatban, az egyik all-time kedvenc játékom is, iszonyatosan hangulatos, szépen néz ki, hangok egy kicsit gagyik, de hát az legyen a legnagyobb probléma.
2021. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Prime07 ***** válasza:
Ajánlom még a The Witcher 3mat, a Batman Arkham trilógiát, az Alan Wake-t, a Quantum Break-et, Dead Space trilógiát, az Ori and the Blind Forest-et és a Will of the Wisps-et.
2021. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!