Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft-ban hol...

World of Warcraft-ban hol érdemes karaktert kezdenem, ahol sok a magyar és allis vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a Ragnaroshon vannak magyarok, de az inkább Hordás szerver.

SHadowlands és TBC Classic is érdekelne



2021. aug. 28. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
tbc classicot nem tudom, de shadowlandset nem érdemes elkezdened
2021. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2021. aug. 28. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert kihalt, már tényleg csak az erősen fanatikusok játszanak. Persze azt írják hogy a botrány miatt de az csak ürügy, valójában szar a játék jelenleg. Én is 13 éve játszom de most szüneteltetem mert élvezhetetlen az egész
2021. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érdemes mmegvárni a következő kieget?

Eddig csak törtön játszottam

2021. aug. 29. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Kövi kieg még vagy egy év, és semmit nem tudni róla.
2021. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor maradj törtön, még ha el tudnád fogadni a bugokat és az idióta rendszert még akkor is amint eléred a 60 as szintet nem tudnál mit csinálni. 50 renown lemaradásban kezdenél amit 2 hónap behozni alsó hangon, illetve normal raidhez 220 il alatt nem vesznek be, m+ nál meg a 230+ az ami alatt nem kellessz itt pedig jön egy gond, nincs rendszer ami lehetővé teszi neked hogy felgearelődj olyan szintre ahol már mehetsz raideket stb. (egyébként ilyen még sosem volt, de látod tudnak mutatni ilyet is).

A PvP-t pedig felejtsd el az megszűnt létezni.

2021. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

PvP-s vagyok inkább

Az altokat sem tudják akkor felgearelni?

2021. aug. 29. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag csak úgy ha egy guild szervez alt runokat és boostolnak. Másképp nem lehet.


A PvP-t meg mint mondtam felejtsd el. Arenázás egy vicc a classok fele használhatatlan. A meccsek 10 másodperc alatt eldőlnek és itt is a gear túl nagy előny.

2021. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Renowt 50ig fel elhet viszonylag könnyen huzni pl insta végén is ad egy szintet, meg elvileg bg k végén is. M+ meg olyan hoghy nem rögtön 10+-ba kell menni alacsonyakra visznek low gearest is
2021. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Hát.. akkor szerintem kihagyom a Shadowlands-t
2021. aug. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!