Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A T-54 mod.1-nek hol van a...

A T-54 mod.1-nek hol van a lőszerrekesze? Csak mert bárhonnan betalálhatnak, mindenhonnan kapom azokat. Test és torony, elől-, hátul-, oldalt, tényleg bárhonnan. Ilyen a világon nincs, hogy mindenhol lőszerrekesszel legyen "kitömve"... !

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 13:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az JSZ-3 nem változtatott meg semmit? Csukaorr, lapított, csaknem kerek torony. Ezek a jellemzők évtizedekig határozták meg a harckocsi-építést, sőt, a teknő kialakítása a mai napig ezt a formavilágot követi...

Azt gondolod, hogy az acélról nem pattantak le szilánkok soha?? A védelmet a vastagság és a kialakított forma, az ellenálló késességet és szilárdságot (és igen, a könnyebb tömeget is!) az öntvény-technológia adta. (Mellesleg ha valakit érdekel, hogy milyen lehetett átélni egy harckocsiban a találatot vagy akár átütést, annak ajánlom a T-34 című orosz filmet. Figyelem, csak feliratosan látható! Viszont ennél jobb érzékeltetést még egyetlen filmben sem láttam, messze ver minden hollywoodi alkotást.)

A JSZ-2 csak papíron volt jó? Mond ezt azoknak a katonáknak, akik harcoltak ellene (vagy épp vele). Mit gondolsz, miért pusztult el drámai gyorsaságban annyi Tigris E a keleti hadszíntéren az új szovjet szörnyeteg megjelenését követően. Mert halálra röhögték magukat...? Igen, biztos a "röhögőgörcs" ellen kellett létrehozni a Tigris B-t.

A JSZ-3 az európai hadszíntéren valószínűleg valóban nem került bevetésre, Mandzsúriában viszont annál inkább. Méghozzá elsöprő sikerrel. (Már most megírom, mielőtt belekötnél, hogy a szovjet doktrínák alapján a nehéz-harckocsik fő feladata nem az ellenséges páncélosok elleni harc, az a páncéltörő tüzérségre hárul. Náluk az elsődleges célpontok az ellenség megerődített állásainak, tüzérségi és páncéltörő reteszállásainak, fa-föld és beton bunkerjainak a leküzdése volt.)

A T-34 használható a játékban, de többet (vele egykorúakat) mégis föléje húztak, ami nagyon messze áll a valóságtól.

Magyarországon pár ezerre tehető a wot-osok száma? Igen, a csehek és a szlovákok biztos tízszer annyian vannak, mint mi. A svédekről nem is beszélve. Akkor mi lesz a következő nemzet? Izland?

Mellesleg erősen kétlem, hogy a már meglévő ágakkal csak a saját nemzetük megy. Hisz ebben az esetben talán tized ennyi felhasználó tolná a játékot... Van kínai ág, de a 2 milliárd kínaiból mennyi játszik? Mert ha csak 0,1 vagy 0,05% lenne, akkor is milliósnak kéne lennie a "nemzeti csoportnak", csak ott! Ez az össz játékosok hatoda!! Tuti így is van...

Mellesleg azt sem hiszem, hogy egy magyar ág esetében ugyan így csak magyarok mennének végig rajta. Mert egy német nemzeti büszkeségből biztos csak német verdákkal megy...

Szóval ez a "nincs elég magyar" csak egy kamu kifogás.

2021. szept. 5. 08:41
 12/19 anonim ***** válasza:

Magyarországon pár ezerre tehető a wot-osok száma? Igen, a csehek és a szlovákok biztos tízszer annyian vannak, mint mi. A svédekről nem is beszélve.


Nem az a lényeg hogy hányan vannak, hanem hogy hányan fizetnek. Lasd a korabbi EA döntést, mikor többet nem fordította/szinkronizálta magyarra a Fifa-t.

Csehek 100 ezer+ peldanyt vettek meg, mig a magyarok alig 10 ezer körül.

Minek fektetni idot olyan projektbe ami nem hoz profitot?

2021. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Talán többen játszanának, ha nem csak idegen nyelveken menne a játék. És se játszottam addig a wot-tal, amíg nem lett magyarosítva. Nem mindenki beszél angolul...
2021. szept. 6. 07:19
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

Azért ne fogjuk teljesen az angol tudasra a "nem vagyok hülye játékért fizetni" mentalitast.

400+ ezres gepre van pénz, 5 ezer egy jatekra mar nincs...

Sőt tapasztalatbol tudom hogy rohadt sokan jatszanak angol jatekokat nyelvtudas nelkul.

2021. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

A lényeg megmindig a vásárlo érő.

Hiaba kezd el jatszani 10 millio magyar, ha 95% egy fillert se költ a játékra.

2021. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Mi magyarok sokan játszunk vele ingyen, de fizetni azt nem akarunk, így nem foglalkozik a wg velünk
2021. nov. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ja, arról meg az átlag magyar tehet, hogy míg áraink már elérték, sőt, sok esetben túl is lépték az eu nyugati országaiban lévőket, addig a fizetésünk még mindig az ötöde. Így aztán biztos tellene minden magyar wot-ozónak napi 1500 aralőszerre (a félreértések elkerülése végett: csak írtam egy számot) 180-220 E Ft körüli átlagfizetésből...

Arányok emberek, arányok!!

2021. nov. 21. 21:37
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Hagyjad mar az aranyaidat. Rengetegszer van jatektol fuggetlenul komoly learazas, es akkor sem.

Majomra van penz, a banant lopni akarjuk.

Mentalitas kerdezo, mentalitas!

2021. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Én pont az vagyok, aki az évek során több százezret ráköltöttem már, szóval ezt hagyjuk...

Az anyagiakról meg annyit, hogy egy barátomat megkértem még tavaly decemberben, aki akkor még Londonban élt, hogy ugyan töltse már le a wot-ot, hasonlítsuk össze az ottani és itteni árakat.

Ez alapján egy FV201(45) akkor ott 15.25 Font-ba került, ami (a napi árfolyam-ingadozás mellett) kb. 6400 Ft volt. Ugyan ez a járgány nálunk 6200 Ft (volt akkor), tehát mindössze 200 Ft-al került ott többe, 4-5-ször annyi fizetés mellett!!

Ez aztán az igazságosság! Így lehet más országokban olyan vásárlóerő Magyarországhoz képest. Így lehet az, hogy egy-egy új ág "kihúzása", vagy inkább aranyból történő végigvásárlása ott sokszor a belépés után 10 perccel meg van 10-es szintig, míg mások akár hónapokig (vagy még tovább) szenvednek vele.

Persze ez is csak a zsugori magyarok saját hibájából...

2022. júl. 27. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!