Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Football manager 2019 taktikai...

Football manager 2019 taktikai segítség?

Figyelt kérdés

Juventus csapatával kezdtem egy karriert a 19-es manager kiadásban de sajnos első meccsen idegenben már el is vert a Napoli 3-0 ra.

Esetleg tudnátok linkelni egy taktikát a Juvehoz ami esetleg működhetne?



#PC #Football manager2019
2021. szept. 4. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy taktika: játssz valami normálisat, ne ezt az idióta focit. LGBT mellett, politika és vallása minbenbe belekavarása mellett ez az ami még a csapból is folyik és megmondom.... nemkicsit unalmas. Egyáltalán mi a frászt szerettek ezen a hülyeségen? Rákerestem már, de pár mondat után MINDEGYIK átment a "sport" reklámozásába és erőltetésébe... "Játszad me mindenki imádja blablabla ez a világértelme" -.-
2021. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ennek meg mi a baja?

Pszichiàtriàn nincsen hely?

2021. szept. 4. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
"Ennek" Gratulálok hogy tárgyként tekintesz rám... De amúgy nézd kicsit közelebbről a dolgokat az elvakult focimániád ignorálva és meglátod: igazam van.
2021. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szegènykèm.

Nem tehetek róla, hogy bajod van az èlettel de hidd el még nem késő felkeresni egy szakembert!

2021. szept. 4. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom azt nagyon be tudod képzelni hogy sajnáltatom magam itt előtted, holott egyáltalán nem azt teszem... Na nem baj, menjél rúgd azt az idióta labdát. Aztán engedd eltörni kezed-lábad, épülj fel majd adj interjút arról hogy "nagyon nem érdekel hogy súlyosan megsérültem a foci miatt, de nemadom fel, folytatom mert ez a világ értelme". Gratulálok...
2021. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Te jó èg!

Itt sajnos nagyon komoly gondok vannak! Hidd el a leghamarabb fordulj orvoshoz mert ennek nem lesz jó vége.

Még jó , hogy egy egyszerű számítógépes jàtèkot kérdeztem. :)))

2021. szept. 4. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Öreganyád térde kalácsa
2021. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!