Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újabb Minecraftban ezt hogy...

KoRn III kérdése:

Újabb Minecraftban ezt hogy lehet?

Figyelt kérdés

Nekem teljesen kimaradt ez a korszak, és most unaloműzés képp néha játszogatok vele. Nekem az 1.12.2 verzió van meg. És tök érdekelne, hogy ebben a falusiaknak miképp tudok munkát adni, mert soha nem érdekli őket amit építek, és sehol sem találtam hogyan kell. Azt már sikerült kideríteni, hogy munkaállomások kellenek hozzá, azonban a kreatív módban nem található meg pl a komposztáló sem, és legyártani sem tudom a kraftasztalnál, mert nem sikerül a helyes elhelyezés után sem. Továbbá nem jönnek rá akkor sem ha van a közelükben munkaállomás. Nem vesznek fel munkaruhát, nem jelzi hogy munkát talált, nem is kezdi el végezni azt.

Az ötleteket előre is köszönöm!



2021. szept. 9. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a blokkok 1.14-től vannak bent. Azzal a frissítéssel változtatták meg a falusiak munkáit és funkcióit.
2021. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gofrisütő ***** válasza:
100%
A falusiaknak 1.14 elött nem munkállomásokhoz kötődnek, hanem a spawnolásukkor kapnak egy random szakmát, és a szakmájukat nem jelzik ruhák. Ehhez 1.14ben, vagy utána kell játszanod. Továbbá a komposztáló, a füstölő, az olvaztó, a köszörűkő, a kővágó, a hordó, a tábortűz, a szövőszék és a térképasztal az 1.14ben jött be.
2021. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Játssz a jelenlegi 1.17-tel, az az ajánlott, de nézd végig röviden, milyen fontosabb update-ek érkeztek az 1.12 utáni verziókban, hogy jobban képben legyél.

A falusiak mechanikája 1.14-ben változott meg a játékban.

2021. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. szept. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!