Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit ajánlanál PlayStation-re...

Mit ajánlanál PlayStation-re hasonló játékot magyarul, mint a Detroit: Become Human?

Figyelt kérdés

Nagyon bejött ez a játék. Hasonlót keresnék! Mivel nem tudok angolul, így magyar feliratosra, szinkronosra lenne igényem.

(én már kiöregedtem, és meg is van műtve a kézfejem, így már nem élvezem a gyors irányítást igénylő játékokat. Persze, próbálkozom néha, de az eredmény...)



2021. szept. 10. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Érdekesen szűri a keresőszavakat a GYIK! 🤔

Beírtam PlayStation 5 és nem tette ki, viszont nem írtam be, hogy játék, erre mégis ott van. 🤔😮


PS5 konzolunk van, amin persze igen sok PS4 játékot is futtatunk. (egy hónapja van meg az új gép, 8 hónap várólistás várakozás után, és szuper!) Tehát, PS4 és PS5-ös játékot is ajánlhattok!

2021. szept. 10. 12:50
 2/4 anonim válasza:
Twin Mirror, Beyond: Two Souls, L.A. Noire, Heavy Rain, Life Is Strange 2
2021. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben kicsivel több akciót is szívesen játszol akkor a Cyberpunk 2077 is hasonlónak számít. Magyar felirattal rendelkezik. 2-es felsorolásában viszont nem mindegyiknek van magyar vonatkozása PS-re!
2021. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidden Agenda Magyar szinkronos (PlayLink azaz telefonirányítással kell játszani, egyedül vagy csapatban)


Watch Dogs 2 Magyar felirattal

The Witcher 3 Wild Hunt Magyar felirattal

kaland több akcióval Magyar felirattal:

Assassins Creed Syndicate

Assassins Creed Black Flag

Tom Clancys The Division

2021. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!