Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szerettek játszani a...

Miért szerettek játszani a Genshin Impact játékkal?

Figyelt kérdés
És ki a kedvenc karakteretek? :)

2021. szept. 11. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó időtöltés volt.


Kedvenc karakterek:


Nők közül: Sucrose,Yoimiya és Rosalia

Férfik közül: Razor,Rex és Diluc

2021. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fősztori, karakterek miatt

Meg az event és pl boss kihívás, mit hogy csinálj, újat ismerd ki stb, puzzle például (persze ha már túlságosan nem megy, YT)


2 kedvenc van:

Ganyu és Hu Tao

2021. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert agyjából minden is van benne egy kicsit, amit szeretek játékokban - történet, feladványok, karakterek, eventek, minijátékok, remek látványvilág és zene.


Kedvencek: Kaeya, Keqing, Albedo, Kujou Sara.

2021. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én fél éve abbahagytam. azért mert túl sok event van, és ha pár napot kihagysz, már nem tudod megcsinálni. szóval nekem túl sok volt már.

előtte beletettem úgy 300 órát. tetszik a környezet, a karakterek, kifejezetten örültem hogy végre rgy olyan anime játék ahol az egész játék ugyanúgy rajzolt mint az átvezetők

kedvenc karakter: a jeges pálya óta Bennett az univerzális favorit

2021. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Karakterek miatt.
2021. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképp a Gacha része miatt, szeretem gyűjteni a karaktereket.

Kedvenc karaktereim meg Ei, Kaeya és Ganyu (játék és sztori szempontjából is).

2021. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
AR55 player vagyok main Diluc meg Kamisato Ayaka dps-el, full f2p. Igazából szerethető játék amíg van benne tartalom, vagy amíg rá nem jössz hogy az egész end-game kihívás kb annyi hogy kiakaszd a floor12-t spiral abyssba. Több end-game tartalom kéne hogy legyen benne ha már ennyire jól összerakták a karaktereket meg a játékot. Open-World vagy domain terén nem igazán van kihívás a játékban.
2021. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán van, maximum nagyobb szintűeknek nem, de kisebbeknek az event is nehezebb például
2021. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!