Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan üzlet, ahonnan...

DeMoR kérdése:

Van olyan üzlet, ahonnan lehet Bécsbe rendelni magyar nyelvű társasjátékot?

Figyelt kérdés

Üdv!^^/


Én próbálkoztam találni, de nem jártam sikerrel.


Előre is köszönöm!



2021. szept. 12. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Így speciel nem ismerek egyet sem, viszont ajánlom, hogy a kedvesebbnek tűnő vállalkozásokra írj rá személyesen, mert egyéni megbeszélés alapján sokan tudnak postai lehetőségeket feldobni (sajnos ez sokszor elég drága, de talán még mindig olcsóbb mint utazni) és manuális számlát írni.


Én speciel ilyen téren a Könyvbagoly és a Gamewiz oldalt ajánlanám, mert mindkét hely kisvállalkozás (az előbbibe mondjuk nem vagyok biztos, de a lényeg, hogy nem egy monstrum mint pl. a gémklub) és maguk az üzemeltetők, akik egyben ügyfélszolgálatok is nagyon-nagyon-nagyon rendesek. De tényleg. Rengeteg pozitívot hallottam róluk (főleg a gamewiz házaspárról).


Plusz mindkettő jóval olcsóbb, mint akár a kiadótól venni, szóval meglehet, hogy ha nagyobb tételben rendelsz, akkor is szállítással együtt költessz annyit, mintha pl. az általam megnevezett nagyvállalkozástól rendelnél mo-n belül (akik ráadásul borzalmas ügyfélszolgálattal rendelkeznek).

2021. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!