Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearts of Iron 4-ben csak...

Hearts of Iron 4-ben csak nekem nem működik a visszatöltés?

Figyelt kérdés

HoI4-ben próbálom visszaállítani az Osztrák-Magyar Monarchiát de vagy Ausztria nem akar csatlakozni, vagy ha igen akkor Csehszlovákia utasít el. Egy yt videóban mondta egy srác, hogy ilyenkor vissza kell tölteni egy olyan állást amit még a fókusz befejezése előtt mentettünk. Vagy milliószor próbálom visszatölteni, de mindig ugyanazt dobja. Dlc-ből csak a Death or Dishonor van meg és az a pár content ami az Anniversary Edition-höz alapból jár. 1 modot használok: Player-Led Peace Conference ez elvileg arra van, hogy a béketárgyaláson mi oszthatunk szét minden területet.

Ezek nem hiszem hogy befolyásolnák de lehet, hogy tévedek. A verzószám v1.10.8

Talán bekerült valami frissítés ami már nem engedi ezt a "hekket"?


2021. szept. 14. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve. Meg kell venni és jó lesz. Folyamatosan kap update-eket az eredeti.
2021. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Steam-es, eredeti! Nagyon régóta nem szarakodok tört játékokkal. Ha valami megtetszik és megengedhetem magamnak akkor megveszem. Ha drága akkor inkább nem játszok vele. Mégegyszer: Eredeti, Steam-es változat. A "hekket" azért raktam idézőjelbe mert ez a játékállás visszatöltés a játékban egy adott cél elérése érdekében egyesek szerint Cheat mások szerint nem.
2021. szept. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!