Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha van steamen pár játékom +...

Ha van steamen pár játékom + minimális pénzem (összesen 15 eur értékben), de életmód váltás miatt már nem szeretném használni, azt el tudom valahol adni? Vannak ilyen oldalak, dc szerverek, ahol ezzel tudnék valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a Mini Metro és a Mini Motorways-ről + 2 euróról van szó. Amikor megjelent az új, megtetszettek és megvettem őket paysafecard-ból 6k Ft-ért. A laptopon nem is futott el rendesen (pedig el kéne neki), de most egy jóideig nem lesz időm ezekkel játszani. Lenne ennek egyáltalán valami értéke? Vagy hagyjam a fenébe ezt az összeget? (a pénzre meg pont, hogy szükségem lenne)
2021. szept. 16. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tilos elcserélni és átruházni a fiókokat, tiltja a felhasználási feltétel. Emiatt is tilthatnak, valamint az eredeti tulajdonos minden esetben és időkorlát nélkül bármikor szólhat a supportnak, hogy szeretne hozzáférni a fiókjához, és neki mindig vissza fogják állítani a jelszót. Azaz hiába fizetne valaki egy fiókért és átírja az e-mailt és jelszót a belépéshez a sajátjára, a fiók eredeti tulaja bármikor jelzi a supportnak, hogy ellopták a fiókját, és vissza fogják neki adni. Hülye lenne bárki ilyenért fizetni, amit bármikor elvehetnek tőle. Akár egy hét múlva, akár egy év múlva, akár rögtön miután megkapta a pénzt az eladó.

Téged vevőként a support semmiben nem fog segíteni, mivel tilos a fiókvásárlás, és nem te vagy az eredeti tulajdonosa.


(a Mini Metro minimálára 2 euró, a másiké 7, ezek így összesen érnek mondjuk 10-et. Én ha fizetnék érte vállalva a fiókletiltás és visszaszerzés kockázatát, akkor 90%-kal csökkentve 1 eurót adnék érte maximum)

2021. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem szóló írta fiók adás-vétel tiltott dolog így ezt felejtsd el gyors.


Ami a fiókon lévő pénzt illeti azt buktad mivel paysafe-es. Azzal max annyit tudsz tenni hogy valakinek abban az értékben veszel 1 játékot ajándékba(sok jó van 1-2 euróért, én listámon is van pár 1-2 eu-s játék xD). Sajnos mást nem tehetsz.


Vagy szimplán hagyd lógva a fiókod, később is tudsz majd vele játszani. Nem kell mindjárt eladni/törölni.

2021. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy épeszű ember amugy sem vesz hasznalt fiókot mert vissza lehet szerezni.
2021. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, ezeket nem tudtam... Akkor meghagyom magamnak, háthta még előveszem valamikor...
2021. szept. 17. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért barátnak, testvérnek, rokonnak, ha szüksége van rá oda adhatod neki, vagy megoszthatod a játékaidat vele/velük.
2021. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!