Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Injustice 2 ben miért...

Az Injustice 2 ben miért rosszabb a matchmaking mint a Mortalba? (Ps4)

Figyelt kérdés

Először is 4 perc míg talál egy embert, aki mondjuk lvl80 as, és azonnal skippel.

Várok megint 4 percet ugyanez.

És ha valami csoda folytán hasonló kezdő játékossal dob össze, annak meg rossz a pingje.


Mondom ezt úgy hogy az MK 11 után, ez kicsit érdekes, ott kb 3mp míg talál játékost jó pinggel.


Vagy mi ebbe a jó hogy mindenki Robinnal, vagy Leonardoval kardozik és végig a levegőbe vagyok, olyan kimaxolt, gyors karaktetek?


Minek ez az egész erősebb ruha, stb?



2021. szept. 18. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Opponent declined'

Reggel óta kb 6 meccset játszottam. Ez így nem sok mindent ér.

2021. szept. 18. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Injustice 2 az 2 évvel korábban jelent meg, mint az MK11. Az alatt a plusz 2 év alatt eléggé megcsappanhat a játékosbázis. Arról nem is beszélve, hogy a Mortal Kombat széria mindig is népszerűbb volt az Injustice-nál, emiatt sokkal többen játszák. Így értelemszerűen hamarabb is fog találni játékost.
2021. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a szerver is csak néha megy.
2021. szept. 18. 20:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha meg nyerek, fogja oszt' kilép a meccsből a másik..
2021. szept. 18. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg, akkor miért nem tűntetik fela store ba hogy kb ugyan az a 10 ember játtsza az egész régióban.


Újabb bukta, már a sokadik.


Legutóbb a gta onlinet vettem meg, temészetesen senki se csatlakozik egyik heistemhez sem, mert mindenki ilyen lvl 800 körüli.



Red Dead online:


Semmi tartalom nincs benne.


Destiny 2 anno megvettem 30 ért a Legendary editiont, az összes dlcvel, azóta ingyenes lett és nem tudom elérni amit megvettem.


Unom már ezt az egészet, hogy gátlástalanul eladják a semmit, vagy törlika 30 ezer ftért vett tartalmat.


Vagy itt ez az Injustice 2.

Mondom, ha épp megy a szerver mindig ugyan az a 10 ember van.


Cyberpunkot előrendeltem, egy bughalmaz az egész.


Fallen order meg egy platform-csúszkálós játék..


Sorolhatnám reggelig.


Mindegy, holnap kiviszem a kertbe és szétverem baltával ez az égész fst.

2021. szept. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!