Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikorra lesz kijavítva a...

Mikorra lesz kijavítva a Cyberpunk 2077 legfőbb hibái, ha ilyen ütemben érkeznek még a frissítések?

Figyelt kérdés
Mégis mennyi idő kell még a jelenlegi állapothoz szerintetek?
2021. szept. 20. 03:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyanok írjanak, akik a jelenlegi legfrissebb verzióval játszanak v agy akik tapasztalatból tudják milyen a játék jelenlegi állapota.
2021. szept. 20. 03:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A modder rajongóktól kérdezd, ugyanis ezt maximum ők fogják helyrehozni, nem a CDPR. A mai napig félelmetes, hogy ezt merték kész terméknek nevezni, pedig lassan egy éves a játék.
2021. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen hibákra gondolsz? Én megjelenése óta játszom vele pc-n. Lehet szerencsém volt, de leszamítva a mögéd teleportáló rendőröket, olyan egetverően nagy hibával nem találkoztam. Amivel igen, az más játékoknál is előfordul. De ezeket is tapasztalatom szerint javították.
2021. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PC-n tényleg szinte semmi gond nincs, én PS4 pron kijátszottam megjelenéskor, kb 5x fagyott le az ~50 óra alatt, és 1-2x kellett újraindítani a küldetést mert bebugolt. Most ez szerintem abszolút belefér kategória, nekem legalábbis nem ezzel volt a gondom, hanem hogy hiába 50 óra, nincs benne content, a fő küldetés elég unalmas, a mellék küldetések meg jók, de kevés van belőle. A maradék küldetések meg csak helykitöltés, gagyik...
2021. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!