Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez melyik játék lehetett?

Ez melyik játék lehetett?

Figyelt kérdés

Elég régen játszottam vele, pontosan nem is emlékszem mikor (23 vagyok szoval nem 40 éve).

Kamera állás kb Diablohoz hasonlíthat. RPG volt. Egy karaktert irányíthattunk, mintha valamilyen iskolában lettünk volna, egyszer diákként, egyszer tanárként és ha megtámadtunk valakit, mindenki megtámadott minket, ha meg kimentünk az épületből, ilyen furcsa mobok voltak. Volt egy ilyen könyv szerűen ábrázolt képesség tábla is. Azt hittem Spellforce, de megneztem és nem az sajnos.


Ötletek?


2021. szept. 22. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi hogy úgy emlékszem PC-n volt. Talán mintha egy ilyen nagyon régi gamestar-os cd-n lehetett volna demó játékként.
2021. szept. 22. 08:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Dawn of Magic talán?
2021. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahhhh, úristen igen. Imádlak :D Köszi! Jézus isten, 2007-es a játék és emlékszem hogy gyerekként még ott toltuk, esküszöm őskövületnek érzem magam :D
2021. szept. 22. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve ilyen tescos vásáron vette talán apám. Mert bár 31 vagyok, de gyerekkorom óta imádok gamelni, és gondolt rám :D


Úgyhogy dobozosban, eredetiben itt pihen.

2021. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!