Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemesebb lenne inkább...

Érdemesebb lenne inkább eladni a laptopomat?

Figyelt kérdés

Egy Dell G5 laptopom van. Több, mint 300 ezer volt viszont nem használom ki.. nèha netflix és yt videót nézek rajta emiatt sokat ülök előtte ami valljuk be, nem valami kedvező.

Inkább adjam el a picsába?

Hisz telefonról is mindent meg tudok nézni.

Helyette akkor inkább vennék egy Nintendo Switch konzolt (az újat majd)

Mit gondoltok?



2021. szept. 22. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy rajtad áll. Én személy szerint jobban szeretem a PC-t, mert nem csak játékra jó, egy szöveges dokumentumot szerkeszteni, táblázatot kezelni sokkal problémásabb mobilról, ahogy gépelni sem szeretek különösebben telefonról (meg van pár ezer játékom steamen is, szóval ahhoz se árt :D ).


Ha TE úgy érzed, neked nem kell és jobb lenne a switch, hajrá, de most szólok, a Nintendonál a nagyobb játékok 70 eurók és elég ritkán van leárazás, 25 ezer/játékkal számolhatsz, plusz a tárhely is elég kicsi rajtuk így ha nem akarsz folyton törölni és újratelepíteni kb 25-30e lesz még egy microSD kártya is bele.


Nekem a régi, első genes switch-em van, kézben használva 3-4 óránként lemerül, fél napos játékokhoz vegyél hozzá egy minimum 2 méteres töltőkábelt is. Ami az érzékelési távot illeti, én ágyból akartam használni joy connal, ami kb 3,5-4m volt, semmi akadály előtte, folyton szakadozott az érzékelés, felejtős. Lehet ha vettem volna 25 ezerért egy kontroller-t, abban valami minőségibb jeladó van és esetleg működik is. 2-3 alkalommal játszottunk ismerőssel, mivel neki nem ment annyira a kipattintás (volt ahol rá kellett csatlakoztatni a plusz gombokat kézben tartva), a bal oldali joy záró műanyagja "elhajlott" (nem letört, de anyaghiányos, kinyomta másfele) amiért magától kiesik a switchből ha azzal próbálom fogni


Ami a játékokat illeti, főleg család/barát alapúak, a legtöbbjében van tartalom rendesen (mondjuk 70 euróért ez el is várható), törni kb lehetetlen, mert neten keresztül nézik és távolról kikapcsolhatják a switch-et, szóval tört játékok nem igazán vannak, itt keményen kell fizetni.


Én kb 6-8 hónapig használtam rendszeresen, most már inkább csak töltögetem, hogy az akku ne menjen tönkre. Ha te úgy érzed hogy ki fogsz tartani mellette, akkor hajrá, de nekem egy komolyabb asztali gép mellett viszonylag hamar elvérzett, utólag már másra költöttem volna a pénzt.

2021. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmm.. nem is tudtam ezeket a dolgokat, köszönöm!

Akkor PS5 mondjuk? Jobb lenne?

2021. szept. 22. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz venni, hajrá :D Vagy lesz a piacon de inkább nem.
2021. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!