Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én unom már ezt a Gta 5...

Csak én unom már ezt a Gta 5 hipe-ot?

Figyelt kérdés
Arra irányul a kérdésem hogy túlságosan fel van hipe-olva főleg az RP ez pedig a rockstarnak tetszik és ahelyett hogy elkezdenének egy új Gta-t vagy Red dead-et készíteni még mindig ezzel bohóckodnak pl ott a felujított grafika (ami semmivel nem lett jobb)

2021. szept. 25. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Tényleg túlságosan nagy figyelmet kap
Szerintem nem soha nem fog kikopni
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát én már nagyon unom,főleg hogy minden haza streamer folyton RP-t közvetít (a legunalmasabb Isti),néha Zsozét megnézem,de azt is csak azért mert hülye.


Maga a játékot egyszer vittem végig,és számomra ki is fújt,nem találok és nem is keresek benne több tartalmat. Szóval igen szerintem túl van hipe-olva.

2021. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

2016-ban játszottam a sztorival, fél éve kezdtem el ~ napi-kétnapi szinten játszani az Online-nal (alkalmanként fél-egy-két óra), és akkora mennyiségű tartalom, küldetés(sorozozat), minijáték és egyéb kihívás van az Online-ban, hogy még mindig nem látom a végét.

Nyilván nem is fogsz találni tartalmat benne, ha nem keresel, csak lehet fogalmad sincs arról, hogy mit hagysz ki. Hiába 8 éves a játék, pár havonta kijön egy új ingyenes DLC hozzá.

2021. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha téged nem érdekel akkor minek foglalkozol vele? Ki érti.


Amúgy meg a Rockstar is ha hiszed ha nem egy prtofitorientált vállalat, és míg az V sokkal jobban termel mint bármi más lehetséges játék amit készítenének, addig köszönik, számukra megfelel ez, és úgy néz ki a nagyközönség többségének is jó így, hisz ha nem lenne népszerű akkor nem lenne angy profitjuk se...

2021. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja csak ez nem fog örökké így menni ekkora vállalat ként nem teheted neg hogy leragadsz egy helyen és nem csinálsz semmit ha más országokba elkezd leáldozni itt is most szinte csak zsozé tartja a nevét a magyar játékosokban igaz az rp nem a rockstar által kitalált "mód"
2021. szept. 25. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekli egy kiadót sem a regionális népszerűség, ha a globális magas. A GTA V pedig 2020-ban még mindig megdöntötte az egyszerre online lévő játékosok rekordját, úgyhogy messze nincs leáldozóban a népszerűsége. És ez a hivatalos Online statisztikája, nem a FiveM.
2021. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze örökké nem fog tartani, de míg tart, addig nagyon is jól tart.
2021. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!