Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A november 19- dikén megjelenő...

A november 19- dikén megjelenő új Pokémon Nintendo switch játékot érdemes lesz megvenni, várjátok már?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sword&Shield eléggé letörte a lelkesedésemet, így nem fogom azonnal megvenni, kicsit várok.
2021. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
November 19-én megjelenő Brilliant Diamond and Shining Pearl csak egy szimpla felújított változat lesz pár apró változtatással nem? A sztori, a pokemonok, a világ mind ugyanaz marad, mint az eredeti Diamond and Pearl játékban. Aki szerette az eredetit annak valószínűleg ez is tetszeni fog, de egyébként sok újat nem fog mutatni. Én inkább a Pokémon Legends: Arceus játékra vagyok kíváncsi, bár az eddig bemutatott videók alapján elég félkésznek tűnik. Remélhetőleg ez alatt a 4-5 hónap alatt javítanak rajta.
2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
en nem ertem ezt a pokemon maniat, megvettem a Shieldet, de olyan baromi unalmas es repetitiv, meg qrva idegesito hogy nem tudok menni elore mert folyton belebotlok valami idiotaba aki allandoan harcolni akar...
2021. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krisipoke ***** válasza:

Nagyjából a másodikkal értek egyet: még az előző remake-ekhez képest is nagyon hasonlít az eredetire, olyannyira, hogy kevés értelmét látom megvenni ahelyett, hogy mondjuk csak simán újrajátszanám DS-en.

De ha még sosem játszottál az eredetivel, és érdekel, akkor persze, érdemes lehet, jó játékok, még ha a Pokémon részek között szerintem közepesnek is mondhatóak.

2021. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én annak idején nem jatszottam az eredetivel, ezért kíváncsian várom.
2021. szept. 28. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, maga a remake-sége nem zavar - a SS&HG a kedvenc játékom, ami szintén egy remake.


Többek között az volt a bajom a S&S-el, hogy annyi mindent kivettek belőle - rengeteg pokémont, a megákat... Switchre került a játék, mégsem érzem, hogy ezt kihasználták volna. Sokkal többet vártam volna egy ekkora méretű cégtől és franchise-tól.

2021. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Atomnindzsa ***** válasza:
Én várom. Az eredetit csak félig játszottam végig emulátoron évekkel ezelőtt, szóval már nagyon várom, hogy igazi konzolon végigtoljam a remakeket. Sőt, várom az Arceus játékot is januárban. Biztos érdekes lesz egymás után kétszer felfedezni ugyanazt a régiót más-más megközelítésben :)
2021. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!