Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Oké szerencsejáték, de hogy...

Oké szerencsejáték, de hogy lehet hogy hirtelen sorra vesztem a sportfogadásaimat, holott sorra nyertem pár napja?

Figyelt kérdés
Legalább ingadozna, de nem... A taktika amit próbáltam az egyik éjszaka, reggelre 120 ezret csináltam apró pénzből. Most meg próbáltam ugyanúgy, illetve máshogy, és bumm. Először a kicsi oddsokra mentem amit a Bet ajánlott, gondolván hogy az úgyis bejön, azért olyan kicsi. Így lett 120-am. Most is próbáltam úgy, és semmi, próbáltam máshogy is, és semmi. Próbáltam meccs vége felé is rakni, semmi... Értem én, hogy mindig az iroda jön ki jól ebből, de aki ebből milliókat tud csinálni (mint ismerősöm aki mutatta is), az hogy a fenébe? Elvileg kell hozzá érteni, néztem eredmények oldalt is, és próbáltam az alapján, de úgy is semmi. Volt korábban egyébként 70k nyereményem is kis összegből. Nyilván bukik rajta mindenki, de most az ismerősöm is a nyereményből Olaszországban sütteti a hasát, 3 millióból amit le utalt.

2021. szept. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy szerencsejáték, és ezek szerint a "tuti nyerő taktikák" sem mindig működnek.
2021. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hosszútávon játszik, akkor eszméletlen, hogy milyen szériákat képes produkálni akár pozitív, akár negatív irányba. 1.5 alatti szorzóknál simán elképzelhető, hogy csinálsz 10-15 nyerőt egymás után, és az is hogy csinálsz 8-10 bukót.


Ezért is kell a sportfogadást hosszútávon nézni és tanulni. Ha van egy tippadó, aki neked az elmúlt 3-4 napi statisztikáját mutogatja, akkor menekülj. Aki ad neked egy 200 fogadásból álló listát, amin átlag 1.8-2.2 szorzók vannak, és az 55-60%-a nyertes, az egy jó szolgáltatás.


Ezért is utálom, amikor valaki mesélni hogy nyert múlt héten ennyit meg annyit... lesz*rom, ha 2 év alatt van pluszban, az valami. Ha valakinek mondom, hogy fogadtam valamire, majd az elmegy, és elkezd sajnálni meg kérdezősködni hogy nem bánom-e, azt meg otthagyom és kiröhögöm.

2021. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérd el az ismerősödtől a tippeket.
2021. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csinálom úgy is.
2021. szept. 28. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont. Aki 1.20 körüli oddsokkal bohockódik, az sose lesz nyereséges sportfogadó. Nem csak sportfogadó szakmai, hanem matematikai okokból sem.
2021. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!