Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 22-t melyik konzolra...

FIFA 22-t melyik konzolra érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább az, hogy PS5 vagy PS4. Jelenleg nincs PS5-öm még, mivel semmilyen olyan játék nem jelent még meg, ami miatt megérte volna megvennem, de ha most "megrendelném" valahonnan, akkor is valószínű, hogy még hónapokig nem tudnék vele játszani, hiszen akkora hiány van belőle, hogy rengeteget kell rá várni.


Szóval a kérdés inkább az lenne elsősorban, hogy játszanak még PS4-en annyian, hogy megéri-e megvenni, vagy már kb mindenki a next-genen játszik (legalábbis azok közül, akik azért tudnak is játszani?)


Persze tudom, hogy elvileg vannak olyan újításai a játéknak, amik csak az új generációs konzolokra elérhetőek, de ma már kb senki nem azért veszi meg a FIFA-t, mert újdonságokat vár, szóval ez nem lényeges szempont.


Szóval a lényeg, játszanak még annyian a régi generációs konzolon, hogy megérje rá megvenni, vagy már a játékosok többsége új konzolon játszik?



2021. okt. 7. 21:38
A kérdező szavazást indított:
PS5
PS4
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
most akarsz vele játszani, vagy ráér? van crossplay? tehát a ps5 tulajok tudnak játszani a ps4-esekkel? haveroknak, akikkel játszanál mijük van?
2021. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most. Igazából 90 százalékban már eldöntöttem hogy PS4-re veszem, az egyetlen kérdés igazából az nekem, hogy mennyien játszanak PS4-en és PS5-ön, mivel nekem a kompetitív élmény az ami számít, szoktam járni versenyekre is (azért nem vagyok egy molnargabo, de már 1-2 "gyengébb" esportolót meg tudtam verni 1x-2x), viszont már így is kihagytam egy fél évet (na jó annyit nem, de kb nyár óta nem játszottam), és már így is félek, hogy rengeteget visszafejlődtem.


Viszont ha meg már a játékosok 80 százaléka az új generáción játszik, akkor nincs semmi értelme megvenni PS4-re, hiszen a "jobb" játékosok már úgyis elhagyták a platformot.


Szerintem egyébként nincs crossplay, de javítson ki valaki ha tévednék.


Haveroknak xbox-a van, de nekem az semmikép nem játszik, mivel a konzol-exkluzív játékok nagy része PS-re jön ki csak :D

2021. okt. 8. 15:44
 3/3 4NONYMOU5 ***** válasza:
Amelyik neked a legkényelmesebb mindenkinek más fogási módja hogy, hogy fogja mondjuk a ps5/ps4 kontrollert szerintem ha én átvaltanék xbox-ra (mert ki próbáltam) akkor én mindig lefele huzznám az újjam a jobb felső joystick-tól. Mert a ps4,ps5 kontrollernek a joystick-ja más helyen van elhelyezve.(vagy mind a kettő joystick mondhatni...szomszédok) :)
2021. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!