Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A darksiders trilogia lesz...

A darksiders trilogia lesz olyan jó játék mint a Dante's Inferno vagy a god of war trilogia?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 19:39
 1/8 hasasasa ***** válasza:
hát szerintem az is trilógia lesz bár a Dante's inferno nem trilógia.
2010. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... A god of war 1-t most jatszom ujra (ps3 collectors edition) es magasan veri a darksiders elso reszet...
2010. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hasasasa ***** válasza:
bizony grafikailag a darksider nagyon nagyon rossz lett és a God of war 2 mindent kihozott a Ps2ből amit csak lehetett..
2010. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mindegyik játékról olvastam a Darksiders is trilógia lesz max a dante nem de valószínűleg az is az lesz
2010. szept. 2. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
En nem grafikara ertettem (bar a God of War 1-2 ujrafeldolgozasa, szerintem szebb mint a Darksiders)... Egyszeruen a jatekmenet a god of warban jobb mint a darksidersben (mely egy gyenge zelda klon)...
2010. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nah persze... a darksidersnek nem szar a grafikája hanem hangulatos más stílusú... mind pl a darkness 2,shank stb. sajátos grafikával rendelkezik. Én nagy god of war fan voltam a1-2-őt legnehezebben. Aztán jött ő a Darksiders :D kva jó játék. ugyh sztem nem olyan jó mint a god of war vagy a dante hanem jóval jobb
2012. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
méghogy zelda klón -.- köze nincs hozzá...
2012. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mar miben nincs koze hozza? Grafikaban tenyleg nincs. Jatekmenetben annal inkabb...
2012. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!