Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 6 csak nekem a kedvencem?

Far Cry 6 csak nekem a kedvencem?

Figyelt kérdés
Csak nekem a kedvenc karakterem Anton Castillo a Far Cry 6 ból?

#Far Cry 6 #Anton Castillo
2021. okt. 10. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Nekem is
Csak neked
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Joseph Seed-nek a bokájáig sem ér fel.
2021. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler Alert.


Joseph Seed-del azért nem hasonlítanám össze, mert róla kiderült, hogy végülis igaza volt és nem csak vallási fanatizmus volt a részéről. Ezek után azt sem lehet felírni a részére rosszként azt sem, hogy megölte a saját lányát, mert feltehetően Isten valóban mondta neki akkor, ha kiderült, hogy igaza volt. (A New Dawn végén mondjuk az is kiderül, hogy a "Father", Isten kedvence végül a New Dawn-ban a főhösünk és nem Joseph Seed, ebben tévedett mondjuk, de az egész képben nem.)


Emellett pedig a végén a bunkerben nem ölte meg, bántotta Deputy-t, pedig megölte minden hozzátartozóját... (Belőle lesz végül a New Dawn-ban a Judge, aki szégyene miatt visel maszkot, mert nem látta, hogy Joseph Seed-nek volt igaza és ami mindent tett a Far Cry 5 sztorija során). Azzal amúgy egyetértek, hogy Joseph Seed is lehetett volna kíméletesebb.


Antón Castillo meg kétség kívül gonosz, aki embereken végeztet kegyetlen kísérleteket, aki egy egész ország gazdaságát a hadseregre költi, kb úgy mint Észak-Korea, ahelyett, hogy az emberek jólétére fókuszálna, aki a saját fiának a kezébe beleszúrja a kitűzőt, aki gránátot ad a kezébe, aki végül megöli, pedig Dani Rojas biztosan vigyázott volna Diego-ra mivel egyszer megtehette volna, hogy megöli, illetve másodszor meg megmentette az életét Juan-tól, amikor a sniper puskával meg akarta lőni. Minden bizonnyal azért tette, hogy a fiából utána véletlenül se lehessen Yara elnöke.


Hogy melyik gonoszabb? Egyértelműen Antón Castillo, hogy melyik szerethetőbb karakter? Márcsak a morális fölénye miatt is Joseph Seed.


Vaas meg simán csak elmebeteg.

2022. máj. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!