Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet egy játékot gépen...

TheElmorGhost kérdése:

Hogy lehet egy játékot gépen úgy meghackelni/tönkretenni/eltűntetni/bármi amivel meg lehet tőle végleg szabadulni, hogy ne lehessen vele újra játszani?

Figyelt kérdés

Van egy játék amire nagyon rá függtem,és szeretnék megszabadulni tőle végleg, mivel folyton újra letöltöm és így sosem szabadulok meg tőle. Szóval ha nem működne a gépemen akkor megszabadulnék tőle.

(valami olyan megoldás kéne amivel kizárólag a játékot teszem tönkre a gépemen, hogy ne futhasson rajta, és a gépben és más alkalmazásokban játékokban nem tesz kárt.)

Előre is köszönöm a segítséget!



2021. okt. 11. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha folyton rágyujtasz, sosem fogsz leszokni a cigiről.
2021. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ilyen, és értelme sincs. Egy programban nem tudsz mit tönkretenni, mivel ha nem működik, akkor letörlöd, és felrakod újra a működő verziót. Egy helyi rombolás nem fogja a netes telepítőt elrontani, az mindig ott lesz kéznél, amikor csak kell, és felrakja neked a működő játékot.


A függőség megoldásának kulcsa az önmérséklet és kitartás. Ha ahhoz gyenge vagy, hogy letörlés után ne vedd elő többet, akkor más sem fog rajtad segíteni, mert úgyis addig alkudozol magaddal vagy keresed a javításhoz a megoldást, míg újra ismét játszani nem fogsz.

A leszokás lényege, hogy elhatározod magad valami mellett, és tartod magad hozzá, bármilyen rossz is az elvonási tünet - ami idővel enyhülni fog. A kényszerítés csak felesleges frusztráltságot és stresszt okoz.

2021. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én ezeket mind tudom, de számomra az lenne az egyetlen megoldas ha megszabadulhatnék a játéktól. Nem lehet valahogy letiltani a játékot a gépről vagy hasonló?
2021. okt. 11. 16:42
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Le tudod tiltani, de ugyanúgy fel is tudod oldani, ha annyira akarod. Erről beszéltem, hogy ha te nem vagy képes megállni a dolgot, akkor bármit meg lehet csinálni, úgysem ér semmit. Mert ugyanúgy vissza is lehet csinálni az egészet, hogy a játék ismét fusson.

Ha letiltod, feloldhatod.

Ha letörlöd, újratelepítheted.

Ha megváltoztatod egy weboldal belépési adatait, azt is helyre lehet állítani.

Ha megkérsz valakit hogy tiltsa le, jelszavazza le, és ne árulja el, akkor fogod és újratelepíted akár az egész rendszert, és megint elérhető.


Bármit csinálsz, azt semmissé lehet tenni. Kivéve egy esetet: ha képes vagy megállni, hogy ezt megtedd. Ehhez nem program, módszer, személy, eljárás kell, hanem akaraterő.

2021. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én ezeket mind értem és köszönöm, de ezek nem válaszok a kérdésemre, miszerint HOGYAN tudom letiltani,stb.

És több ilyen akaraterő meg hasonlók hozzászólásokra nincs szükségem, hanem a kérdésre szeretnék választ.

Köszönöm!

2021. okt. 11. 16:59
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon egyszerű a válasz. Ilyet nem tudsz csinálni.


Esetleg ha nem te vagy a rendszergazda akkor lehet valami hasonlóban gondolkodni amúgy nem fog semmi működni.

2021. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
70%
Szia. :) Teljesen nem tudod letiltani, de jelentős mértékben megnehezítheted magadnak, hogy hozzáférhessél. Én amit használtam, egy blokkoló program, amit úgy tudom csak megváltoztatni, hogyha megadok egy jelszót. De a jelszót nem tudom, mert pár éve felírtam egy papírra és elégettem. :D Tehát le tudnám tölteni újra, ha akarnám, de ahhoz valahogyan ki kellene ütni a blokkoló jelszavát vagy újra kéne telepíteni mindent, de az akkora munka lenne, hogy inkább hanyagolom a játékot. Amúgy egy-két hét után már nem is akartam többet játszani vele. Határozottan elmúlt a sóvárgás. :)
2021. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

8.Köszönöm! Végre egy válasz a kérdésemre! :D

Mi lenne a program neve? Esetleg eltudnád jobban magyarázni lépésről lépésre mit kell?

2021. okt. 11. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha van bármilyen archívumot kezelő program a gépeden (pl. Winrar, 7zip), akkor csinálhatsz az indító fájlból egy jelszavazott állományt (a létrehozási lépések között van a jelszó megadása). Ahhoz beütsz random karaktereket, vágólapra teszed, majd kétszer beilleszted a jelszó mezőbe. A kibontáshoz és használathoz jelszót fog kérni, amit nem tudsz.


De ez nem fog megakadályozni abban, hogy újra letöltsd és/vagy telepítsd a játékot, és akkor visszakapod az .exe-t is vele.

2021. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
7-es vagyok, írtam üzenetet. :)
2021. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!