Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elég erős a gépem ehhez?

Elég erős a gépem ehhez?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem videójátékokkal játszani, viszont a Far Cry sorozat elkerülte a figyelmemet az évek során, ezért szeretném az összes Far Cry játékot végigjátszani egytől hatig. Szerintetek nem lesz gond az újabbak(5,6,primal) futtatásával sem ha ezekkel a hardverekkel rendelkezem:

i7-10870 4,5 ghz

GTX-1660 Ti

16GB RAM

512GB SSD



2021. okt. 14. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy teljesen korrekt gép, kb ez az a kategória, ami minden mai játékot elfuttat FullHD, max grafikán, még a legteljesítményigényesebbeket is legalább 30 fps-el.
2021. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=aHJZ2L3mJQk


FH6-nál ez várható a régebbi részek meg ennél csak jobban fognak mert kisebb a gépigényük.

2021. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%

Te most így összeválogattad a (nagyjából) leg jobb cuccokat és itt vered a nyálad, vagy tényleg ennyire benyaltad magad egy főnöknél?


Erre kb. a magyar lakosság 2%-a engedheti meg, hogy pénzt adjon ki!

2021. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked mi a bajod?:D
2021. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
#3 nekem 3070-nem volt és átlag keresetem van... tessék én is verem a nyálam, hogy össze tudtam rá spórolni önerőből 😅
2021. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez egy felső közép kategóriás gép, a 3-as nagyon el van tévedve.

Éppen azért nem vettem drágább dolgokat mert erre "futotta"

2021. nov. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!