Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha felnőttként valakinek sok...

Ha felnőttként valakinek sok plüsse van, az gáz?

Figyelt kérdés
Van 12 darab plüssöm. Bújni szoktam hozzájuk esténként ( szeretem, hogy puhák és aranyosak) egyébként pedig az ágyon/fotelen tartom őket. Ez szerintetek ciki vagy nem? ( 22 éves vagyok egyébként)

2021. okt. 15. 01:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Hat bujni nem szoktam hozzajuk max a paromhoz de annyira nem vagyok bujos tipus, es szerintem nekem tobb van db-ban. Az agyon vannak, az agytamlan stb

kicsit szukos a hely bar viszonylag nagy agyrol van szo. Az agy vegeben van a haziallatunk sajat helye is (sajat takaro van leteritve es ott alszik, a mi reszunkre nem fekszik) mellette is plussok vannak. Neha a fejunknel is talalok 1-2 őt :D

Nem gondoltam meg ra, hogy ez gaz lenne. Van ami emlek, van ami ajandek volt, van ami csak megtetszett es haza hoztam.

2021. okt. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem foglalkozik vele, hogy otthon van-e plüssöd vagy sem, legalábbis pl tőlem még senki nem kérdezte véletlenszerűen az utcán, hogy van-e plüssöm.


Te hobbid te dolgod, és ez igy is van jol.

2021. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha lány vagy akkor nem gáz.
2021. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Viszont elég szép kis horrorjáték koncepció lehetne ebből, ha már nem találták volna ki a "five nights at freddy's" nevű játékot. Most elképzeltem, ahogy egy kedves, aranyos, magányos lány egy olyan játéküzletben dolgozik, ahol sok plüssállatocska is van, de éjszakai műszakban, és valami megváltozik egyik éjjel, lassan furcsa dolgokat művelnek ezek az állatocskák, és napról-napra csak rosszabb lesz. Először csak magától bekapcsolna a hangszóró, énekelnének, van, amelyik tudna villogni, száját, szemét és a fejét mozgatni, stb. A végén a hangok már eltorzulnának, mintha kifogyna az elem, néhánynak a feje végül elkezdene teljes fordulatot venni, meg hasonlók. Amelyik mosolygott, egy váratlan pillanatban, mikor ránézel a kamerával, már morcosan néz, később már véres foltok vannak rajta, a legvégén már meg van csonkítva részlegesen, és a benne lévő vázat, elektronikát látnád jobban. Tehát először egy tök nyugis játék, és egyre durvább dolgok történnének. Volna benne panaszkönyv, vagy egy kis tábla, ahol megjegyzéseket lehet tenni, vagy ahol a kicsik kedvükre rajzolhatnak nappal, és minden éjszaka más-más üzenet fogadná a főszereplőnket. Először csak olyan lenne benne, hogy az egyik maci meghúzta egy kislány haját, és emiatt morcos szmájlit rak a táblára/panaszkönyvbe, a végén már egész durva üzenetek, rajzok, vérnyomok is lehetnének ott. És valami olyasmi lenne a címe, hogy "12 days with the plushies." Bocs, ha eltértem a tárgytól, de játékfejlesztőnek tanulok, és ez most úgy beindította a fantáziámat. :D
2021. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!