Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy Xbox live kódot.1...

Tebuz kérdése:

Vettem egy Xbox live kódot.1 evre szolot.Nem sikerült aktiválni . Mi lenne a megoldás ?

Figyelt kérdés
Vettem egy évre szóló Xbox live kódot, amit Xboxon nem sikerült aktiválják mert kérte hogy UK Régi odamegyek csatlakozva, bár arra voltam mégsem sikerült. Nagy nehezen telefonról sikerült aktiváljam kódot de az Xboxon továbbra sem mutatja hogy aktiválja lenne az xbox gold.

2021. okt. 17. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem UK régiózáras géped van, akkor lehet hogy nem uk régiós live kódot kellett volna venni.
2021. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


"Annak érdekében, hogy az Xbox Live Gold előfizetési szolgáltatás árai tükrözzék a helyi piaci viszonyokat, az Xbox Live Gold előfizetési kártyák csak a vásárlás országában válthatók be, más országban nem.

Ha online vásárol egy Xbox Live Gold előfizetési kártyát, javasoljuk, hogy a problémák elkerülése érdekében abban az országban vásárolja meg a kártyát, amelyben tartózkodik. Ez a rendelkezés az olyan külső online viszonteladóktól származó vásárlásokra is érvényes, akik a kiskereskedelmi árnál alacsonyabb áron hirdetik a kódokat."

2021. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit aktiváltál telefonról és hogyan. Ha van is ilyen én sohasem hallottam róla. Régen a goldos kódok régiófüggetlenek voltak, de mivel ezt kihasználták sokan és csóró országokból vettek kódokat ezerszámra ahol olcsóbbak voltak ezért régiófüggővé tették őket. Sok kód azért is olyan olcsó mert macera van vele. Legalábbis én úgy tudom, hogy továbbra is be lehet váltani ezeket PCn keresztül VPN program használatával ami úgy mutatja, hogy abban az országban vagy ahol be lehet váltani. Lehet, hogy mobilon is van ilyen, ahhoz nem értek. Akkor elfogadja.


Viszont ha akárhogy aktiváltad a kódot akkor működnie kellene.

2021. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 Amúgy olyan nincs hogy UK régiózáras gép. Az Xbox Classic és az Xbox 360 volt olyan, hogy amerikai, japán és európai régiós, de azóta az Xbox One és az Xbox Series régiófüggetlen. Még a beépített internete bolt országát is át lehet állítani egy újraindítással. Viszont emiatt könnyebb lett a trükközés és ezért vezettek be bizonyos szabályokat. A tartózkodási helyet nézi az IP cím alapján a rendszer a Gold miatt és ha jól tudom már bankkártyával is csak olyannal lehet fizetni amit abban az adott országban adtak ki ahova a Store régiója van állítva.
2021. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!