Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Digitális, vagy dobozos játékok?

Digitális, vagy dobozos játékok?

Figyelt kérdés
Melyiket preferáljátok jobban? Én xboxosként abszolút doboz párti vagyok, nem szeretek online vásárolni. Valószínűleg a gyűjtőszenvedélyem az oka. Ti hogy vagytok ezzel? Most tervezem megvenni a GTA trilogyt, de ha nem lesz dobozos verzió belőle... Bár a Rockstar nem szokta félvállról venni ezeket a kiadásokat, úgyhogy nem aggódom.

2021. okt. 23. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Dobozos
Digitális
19 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy megérné-e megvenni a Watch dogs legiont, a Cyberpunkot, és az Immortalst Xbox one s-re? Az optimalizáció miatt kérdezem, mennyire futnak jól?
2021. okt. 23. 20:45
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Teljes mértékben digitális párti vagyok, nem csoda hogy egy Series S-en nyomom. Soha nem szerettem felállni kivenni netteni viszzaülni játszás közben.
2021. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Betteni*
2021. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, nem tudok írni. Betenni*
2021. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Digitális, azt sem tudom dobozost mikor vettem utoljára, de nem manapság volt, akkor is csak mert olcsóbb volt megjelenéskor úgy mint digitálisan, talán valamelyik CoD rész lehetett mikor 60euro helyett még 12k ft körül meg lehetett venni megjelenéskor.


Amúgy meg digitálisan egyszerűbb, kényelmesebb, nem foglalja a helyet a doboz, mai netsebességekkel már gyorsabb lent van mint lemezről felmászna a legtöbb játék, és mivel a dobozos árak is beérték a digitálisokat a legtöbb esetben így ez a része is elveszett.

2021. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kettőt szoktam használni, van pár játék ami csak digitálisan elérhető, meg valamikor PS Store-ban olcsóbbak a játékok mint dobozosan úgyhogy kihasználom a lehetőséget.
2021. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Prime07 ***** válasza:
100%
Van amikor akciós Microsoft Store-ban, de Magyarország nagy előnye a használtjáték piac. A másik kérdésre pedig azt mondanám, hogy az Immortals menne, valószínűleg a Watch Dog Legion is, de a helyedben a Cyberpunk-ot hanyagolnám(tapasztalatból).
2021. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
94%

a doboz az inkabb szemet labnyomot hagy a Foldben

ha tenyleg keves gyujto koze tartozol es van is hely akkor ez van

de amugy minek?

igazabol mivel mai jatekok oriasiak igyis rengeteg kulso hattertar kell ha valamenyire magadnal akarod tudni oket

mert hat azert az oriasi netforgalom is hagy labnyomot

viszont ujrairhato tarolok azert sok evig kiszolgalnak, rengeteg ujabb jatekkal felulirhatoak ha muszaj

2021. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Digitális. Soha nem adok el játékot, a tok és lemez pedig nekem felesleges szemét. Nem mondom, ha még mindig olyan gyönyörű, hatalmas, látványos papírdobozok lennének, mint a 80-90-es években, talán kísértésbe esnék, de ezek a nyamvadt Blu-ray tokok kicsit sem látványosak.

Utálom a lemezmeghajtó pörgését-zúgását.

Ki van zárva, hogy lemezeket cserélgessek, mikor három gombnyomással átválthatok egy másik játékra.

Ki van zárva, hogy egy játék megjelenése napján elmenjek a konzolboltba, és fél nap utazgatás után hazatérjek a lemezzel. Ehelyett amíg alszom, a digitális példány letöltődik a Store-ból, reggel még esetleg rányomok a patchelésre, és max. fél óra múlva már játszom is.

2021. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Legutobb 2010 vagy előtte vettem utoljara dobozos játékot.

Semmi ertelme dobozokat gyujteni, mikor a day one patch is legalabb fele akkora mint maga a jatek, es azt mar nem adjak lemezen.

2021. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!