Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 Red dead redemption...

Xbox360 Red dead redemption xbox one-on automatikusan frissül?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy csináltak egy frissitést aminek köszönhetően szebb lesz a grafika ha xbox one-on jatszunk. Ez működik xbox360as cd-vel is, vagykulin meg kell venni az xbox one-ra készült verziót?
2021. okt. 25. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Xbox one X-re vonatkozik kérdésem egészen pontosan :)
2021. okt. 25. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki szerintem majd kijavít ha tévedek, de úgy gondolom az x360-as RDR2-t nem is viszi az Xone. Ahogy az x360-as GTA V-öt sem az Xone.
2021. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt egyértelmű, de én az első részre gondolok! :D
2021. okt. 25. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Igen működik az (eredeti!) 360as lemezzel is. Internetkapcsolat szükséges hozzá az első indításkor, ugyanis le fogja tölteni a teljes játék feljavított változatát az Xbox Onera. A lemezt azután is be kell tenned amikor játszani akarsz.

Xbox One X-en a Red Dead Redemption 1 játék 4K(!)ban fut a frissítés után és más apróbb javítások is történtek. https://www.youtube.com/watch?v=lK-eya5qGUU

2021. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és csak félreértések elkerülése végett, Xbox Onera nincs külön RDR1 verzió, ha meg akarod venni digitálisan akkor a 360asat tudod megvenni csak amit felfrissít a rendszer ugyanúgy mintha lemezes lenne.

És 360ra nincs RDR2, csak Onera.

2021. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!