Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ba ha az enemy teamnak...

Lol-ba ha az enemy teamnak nagy az ad-ja akkor milyen itemet kell vennem (+cipőt)?

Figyelt kérdés
Ugyanez a kérdés az ap-val is

2021. okt. 25. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom mi a kérdés célja, de ad esetén armor, ap esetén magic resist, lethatlity ad esetén hp.
2021. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Attól is függ mit játszol...

Van armor cipő és magic resist cipő is, ha egyik nagyon dominál akkor megveheted azt kb bármilyen role-ra, igaz most a Ionian boots a menő.


Legjobb defensive itemek SZERINTEM role szerint:

- Tank: Randuin, Thornmail (ad ellen), Force of Nature, Spirit Visage (ap ellen)

- Fighter: ugyanazok + Maw/ Sterak (shield miatt), Deaths Dance (ad ellen), Wits End (ap ellen, nem mindig éri meg, de pl Ireliára jó)

- Mid: Zhonya (ad ellen) vagy Banshee (ap ellen)

- Supp: Shield/healelős enchaterekre mehet Mikael AP ellen - AD ellen attól függ: Bónusz armor a rúnákba, armor boots, néha zhonyát is megéri --- ha tank supp akkor a legjobb item a Locket kezdésnek

- ADC: Wits End most sok carry-nél működik, de van amelyiknél kezdheted is ezzel first itemnek ha sok az enemy AP, pl Vayne, Kogmaw, Twitch, Kalista - crit orientált vagy burst carry-nél nyilván nem jó a Wits end - pl. szerintem Xayah vagy Jinx-nek akár elmegy utolsó itemnek, de Jhin, MF, Cait-nek nagyon rossz item, ellenben ott a Maw, Mercurial, ad ellen Guardian Angel

2021. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, pár lényeges infó kimaradt.

ADC-re Immortal Shieldbow egy nagyon broken item, kb lehetetlen leburstolni ha van neki, annyira jó a shield miatt, és ez szinte mindig egy opció, akár még egy Jhin-re is elmegy szerintem. Ha kellemetlen assassinok ellen játszol ezt mindig megéri megvenni.

MID-nél pedig csak AP champekre vonatkozik a Zhonya/Banshee nyilván, ha AD hőst (assassint) játszol akkor szerintem Edge of night vagy Maw.

2021. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!