Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arma 3 vagy Squad a jobb ?

Zsombor0012 kérdése:

Arma 3 vagy Squad a jobb ?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vásárolnátok meg ?

2021. okt. 26. 13:28
 1/2 anonim válasza:
attól függ. Realisztikusság akkor arma 3. Ha ár akkor is arma 3.
2021. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arma arma arma ennyit tudok mondani. A squad-ot úgy állítják be mintha valami hioer realisztikus játék lenne de csak kicsivel hagya le a battlefield játékokat ami még nem elég.


Az armában csak a lövedékekre több időt szántak mint egy cod játék teljes story-jára az Activision-él és egy 2013-mas játékhoz képest igen széo játékot 3 hatalmas 2 kisebb pályával és egy virtuális valóság pályával.


Nem egy katona reakciója a játékra az volt hogy ilyen élethű játékot ő életében nem látott még nem egy volt ezen a véleményen a squad-ba meg úton útfélen találtak hibát.


Sőt Altist és Stratis szigetek annyira jól le lettek másolva az eredetiekről hogy csodálkoztam hogy azta rohadt (mivel kiváncsi voltam a valóság beli szigetre el mentem még 2015-ben repülővel és pontosan ugyan úgy nézett ki (már persze a reptér melett lévő katonai létesítményt leszámítva mert hát az egyértelmű nincs ott).


És akár mit mondunk ez eddig a csúcstartó realizmus terén és ez jóideig nem fog változni.


Kivéve ha jön az arma 4 (amire nem látok még sok esélyt) de ha az megjelenik az grafikailag kifogástalan lessz ebbe biztos vagyok a realizmust pedig valszeg még jobban feltornázzák.


Annyi negatívumot tudok felhozni hogy néhány animáció fura pl a halál úgy rogynak össze az emberek mintha nem lennénk csontjaik na meg a vér meg a tűz (meg az hogy néha bár ritkán de az AI olyan idióta hogy képes kiszaladni a tank elé és pisztollyal lőni rá.


Máskor viszont olyan szinten taktikázik és kommunikál a többi AI-val hogy ha nem veled van eltalálni lehetetlen.



Szóval összegezve az arma-t ajánlom mert realizmusába ezerszer jobb a squad-nál. 2013-mas játékhoz képest jól néz ki, rengeteg tartalom érkezett hozzá a megjelenés óta.

2021. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!